Zbiórka Wózek dla Miłosza - zdjęcie główne

Wózek dla Miłosza

220 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Mroczek - awatar

Ewa Mroczek

Organizator zbiórki

    Wesprzyjcie Miłosza w zakupie wózka elektrycznego, który stanowi dla niego szansę na większą samodzielność, kontakt z rówieśnikami i poznawanie świata.

Cel kampanii:

Zwracam się z prośbą o wsparcie dla mojego syna Miłosza Mroczka, który potrzebuje nowego wózka umożliwiającego mu poruszanie się.

O Miłoszu:

Miłosz jest osobą niepełnosprawnością  intelektualną w stopniu znacznym oraz z niepełnosprawnością ruchową (czterokończynowe porażenie mózgowe). Na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim . Ze względu na sprzężoną niepełnosprawność edukacja realizowana jest w szkole specjalnej. Aktualnie jest uczniem klasy drugiej Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Nauka realizowana jest jednak w ramach naucznia indywidualnego w domu. Miłosz wymaga bowiem całodniowej opieki i pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności.

W związku z tym jako matka zrezygnowałam z pracy zawodowej i cały mój czas poświęciłam opiece nad synem. Jedyną osobą która pracuje zarobkowo w domu jest mąż.

Zapewnienie Miłoszowi niezbędnych do funkcjonowania sprzętów ortopedycznych, rehabilitacyjnych czy środków pomocniczych takich jak buty ortopedyczne, ortezy, kule , balkoniki rehabilitacyjne czy odpowiedni wózek elektryczny jest bardzo kosztowne. Wszystkie te rzeczy są przez Miłosza intensywnie użytkowane i ulegają zużyciu oraz wymagają częstej wymiany. Dodatkowe obciążenie dla naszego budżetu stanowi rehabilitacja, którą staramy się zapewnić na co dzień, aby zapewnić mu odpowiednie funkcjonowanie na odpowiednim poziomie.  Raz w roku staramy się, aby  Miłosz uczestniczył w turnusie rehabilitacyjnym nad morzem.

Wesprzyj naszą kampanię!

Pomoc w zakupie nowego wózka dla Miłosza stanowiłoby ogromne wsparcie dla nas jako rodziców i odciążyłoby nas finansowo. Jednak co najważniejsze ułatwiłoby życie codzienne Miłoszowi. Zapewniłoby mu łatwiejszy i bardziej dostępny kontakt ze światem zewnętrznym i rówieśnikami.

Będziemy wszystkim wspierającym niezwykle wdzięczni za zrozumienie naszej  trudnej sytuacji i pomoc dla Miłosza . Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Mroczek - awatar

Ewa Mroczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Róża Machura - awatar
Róża Machura
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij