Zbiórka Ujawniamy prawdę - śledztwa - miniaturka zdjęcia

Ujawniamy prawdę - śledztwa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ujawniamy prawdę - śledztwa - zdjęcie główne

Ujawniamy prawdę - śledztwa

4 675 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Prosimy o wsparcie zbiórki na prowadzenie śledztw i działań kampanii Stopklatka.

W ramach działań kampanii Stopklatka przeprowadzamy śledztwa w ubojniach, hodowlach czy na fermach futrzarskich, aby pokazywać prawdę o chowie przemysłowym. Ujawniamy warunki przetrzymywania zwierząt, przemoc pracowników wobec nich oraz łamanie przepisów ustawy o ochronie zwierząt.

Każdą naszą publikację nagłaśniamy w internecie i mediach, zwiększając świadomość społeczeństwa. Wyniki naszych poprzednich śledztw wstrząsnęły opinia publiczną. Materiały obejrzało miliony osób.

Naszym dochodzeniom towarzyszą zawiadomienia na policje lub do prokuratury. Domagamy się, aby hodowcy lub pracownicy ponosili odpowiedzialność za przemoc wobec zwierząt i łamanie przepisów prawa. Dzięki naszym działaniom w sądach i prokuraturach obecnie toczy się kilka postępowań dotyczących znęcania się nad zwierzętami.

Wesprzyjcie nas w tej zbiórce! Zebrane środki przeznaczymy na kolejne śledztwa, pomoc prawną i działania kampanii.

Kampania Stopklatka
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

stopklatka.org

facebook kampanii

instagram kampanii

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Viva! - awatar

  Fundacja Viva!

  18.10.2023
  18.10.2023

  Aktywiści śledczy Vivy! objęli obserwacją ubojnię jednego z największych producentów mięsa w Polsce - Sokołów S.A.. Zarejestrowali jak traktowane są krowy w ostatnich chwilach ich życia.

  Co udokumentowali? Bicie krów, uderzanie we wrażliwe miejsca m. in. w głowy, brzuch, dolne części nóg, dźganie długim narzędziem, ciągnięcie za liny przywiązane do rogów, opuszczanie metalowych zasuw na grzbiety zwierząt, a także uderzanie i przepędzania zwierzęcia z krwawiącą raną oraz bicie leżącej na rampie krowy.

  Śledztwo zostało zrealizowane w czasie od września do listopada 2022 w miejscowości Koło w ramach działań dwóch kampanii Vivy - Stopklatka i Zostan Wege.

  Zobacz reportaż Onetu: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ujawniamy-przemoc-wobec-zwierzat-w-firmie-sokolow/c3l58cz?

Komentarze


 • Ewelina Zborowska - awatar

  Ewelina Zborowska

  06.04.2023
  06.04.2023

  Wpłacone. Wspaniała Akcja dziękuje

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   29.06.2023
   29.06.2023

   Dziękujemy!

 • Nadia Zawada - awatar

  Nadia Zawada

  12.02.2023
  12.02.2023

  <3

4 675 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 124

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ewelina Zborowska - awatar
Ewelina Zborowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
10
Kacha - awatar
Kacha
50
Karolina - awatar
Karolina
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna Chojecka - awatar
Martyna Chojecka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij