Zbiórka Pomoc dla Łukasza-walka o życie - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Łukasza-walka o życie

Zbiórka Pomoc dla Łukasza-walka o życie - zdjęcie główne

Pomoc dla Łukasza-walka o życie

100 472 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 322 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Lisowska - awatar

Paulina Lisowska

Organizator zbiórki

      Życie ... choć mogłoby się wydawać, że jest długie i piękne to niejednokrotnie okazuje się, że bywa ulotne, kruche i mocno nieprzewidywalne ...

      Świat choć wydawałoby się, że zabrnął “daleko”, że ludzkość jest gotowa na WSZYSTKO, to w ostatnim czasie przekonaliśmy się, że wystarczy jedna chwila … jedna diagnoza, która może dotknąć każdego aby pokazać temu światu i tej samej ludzkości jacy tak naprawdę jesteśmy słabi... tym razem usłyszał ją nasz przyjaciel 31-letni Łukasz - młody, silny, ambitny, pełen pasji DJ. Członek Ekipy Lodowcowej aktywnie  uczestniczący w morsowaniu. Człowiek kochający podróżować... teraz my chcemy pomóc mu odbyć najważniejszą podróż, której celem jest jego własne życie i zdrowie.  

      Co raz trudniej każdemu z nas przewidzieć co przyniesie jutro, a naszemu przyjacielowi Łukaszowi “wczorajsze jutro” przyniosło RAKA MÓZGU... taką diagnozę usłyszał gdy w ciężkim stanie trafił do szpitala. 

     Łukasz już dziś stanął do walki z potworem; pierwsza, potężna i najważniejsza bitwa przed Nim....(operacja usunięcia guza), a  My Jego przyjaciele po prostu wiemy, że On tą bitwę wygra i nie chcemy czekać na “jutro” i już teraz, dziś zbroimy się przed kolejnymi bitwami, które stoczy ŁUKASZ. Te bitwy to długie leczenie (radioterapia) a co się z tym wiąże rehabilitacje, które będą wymagały dużo ciężkiej pracy, siły i czasu ale też środków finansowych. Każda złotówka, ba...każdy grosz zebrany na te właśnie rehabilitacje może się wydawać, że to broń małego kalibru w wojnie z rakiem, ale każdy doskonale wie, że ten kaliber “rośnie” w siłę dzięki wsparciu takich żołnierzy jak My Przyjaciele i wszystkich tych którzy chcą być częścią armii. Nie bądź bierny, wstąp do armii Łukasza … przekaż symboliczną “złotówkę”. 

Łukasz pomimo ciężkiego stanu fizycznego oraz psychicznego nie poddaje się !  

     Kochani wiele razy udowodniliście, że razem możemy wiele dokonać... pokażmy i tym razem, że są wśród nas dobre serducha, które nie są obojętne na ludzkie nieszczęście.  

Dlatego prosimy nawet o tą najmniejszą pomoc. ♥♥♥♥♥♥

                

                    W imieniu Łukasza oraz wszystkich bliskich DZIĘKUJEMY

16.05.2020

     Jeżeli śledzicie profil Łukasza na FB a dla tych, którzy jeszcze tego nie robią przekazuję informację, że nasz przyjaciel przeszedł wczoraj bardzo skomplikowaną 10 godzinną operację w Warszawskim szpitalu - pierwsza operacja zakończona sukcesem !

To pierwszy mały krok w tej "podróży" do  normalności !

Łukasz jest bardzo zmęczony ale nie poddaje się !

     Dziś czeka go kolejny rezonans aby ustalić dalsze kroki pozbycia się 9-centymetrowego glejaka oraz ustalenie dalszego leczenia.
 
     Łukasz osobiście przekazuje WIELKIE DZIĘKUJE dla wszystkich, którzy wsparli Go słowem, modlitwą oraz finansowo ! To wiele dla Niego znaczy w tak ciężkiej chwili.

Obiecał, że jeżeli poczuje się na siłach nagra dla Nas - Armii Łukasza - kilka słów.

Czekamy i wierzymy, że ta "podroż" szybko się zakończy i Łukasz wróci do swojego życia, rodziny, przyjaciół i całej reszty, która na Niego czeka.


26.05.2020

     Kolejne dni za Nami... trudne i wyczerpujące dni za Łukaszem ale daje rade ! Nasz Przyjaciel aktualnie przebywa w domu - odpoczywa po ciężkiej operacji podczas, której zostało usunięte ok.70% guza. Musi zregenerować siły na kolejną bitwę z tym "potworem", który nadal przeszkadza mu w powrocie do normalności. Pojawiają się problemy z mową, chodzeniem czy nawet najprostszą czynnością z którą dotychczas nie było problemu a każda z tych czynności przesiąknięta jest niemałym bólem i cierpieniem …


Ale co dalej ?

     Na tę chwilę czekamy na badania genetyczne aby ustalić dalsze leczenie … 

My jako Armia Łukasza wierzymy, że każdy kolejny dzień będzie przynosił tylko dobre wieści!  A sam Łukasz ? Trzyma się i to jest najważniejsze ! Walczy bo ma dla kogo ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Lisowska - awatar

  Paulina Lisowska

  16.05.20
  16.05.20

  Witajcie Kochani ! Jesteście niesamowici ! ♥♥♥♥♥♥ Trudno nam uwierzyć, że w tak krótkim czasie udało nam się uzbierać tak dużą sumę pieniędzy ! Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania ! Ale to wszystko dzięki Wam ! Dziękujemy ! :) Jeżeli jest jeszcze ktoś kto pragnie wesprzeć Łukasza symboliczną "złotówką" - kontynuujemy zbiórkę pieniędzy. Naszego Przyjaciela będzie czekać długie leczenie i rehabilitacje dlatego liczy się każda dodatkowa zebrana suma pieniążków. Łukasz ma świadomość, że ma ogromne wsparcie w bliskich, rodzinie ale też w ludziach o wielkim sercu, którzy nie znają Go osobiście a postanowili mu pomóc ! :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.20
  10.09.20

  Trzymaj się Łukasz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.20
  02.09.20

  💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.20
  16.08.20

  Duzo sily do walki z tym "potworem"

 • Michał - awatar

  Michał

  10.08.20
  10.08.20

  Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze!

 • Karo - awatar

  Karo

  10.07.20
  10.07.20

  Trzymam kciuki i z całego serca życzę zdrówka :*

100 472 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 322 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Lisowska - awatar

Paulina Lisowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 322

Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Piłat - awatar
Marek Piłat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja - awatar
Maja
30
Marta Wawrzynska - awatar
Marta Wawrzynska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij