Ukraina Łagodności

22 556 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Łangowski - awatar

Michał Łangowski

Organizator zbiórki

Kochani mieszkańcy idyllicznej Krainy Łagodności, drodzy Nadwrażliwcy.
Nadszedł czas, w którym miarą człowieczeństwa staje się już nie tylko życzliwe wspominanie, flagi wsparcia na zdjęciu profilowym, czy wyrazy oburzenia.
Potrzebne jest realne wsparcie dla Ukrainy.
We wszystkich tego wsparcia aspektach.
Dlatego serdecznie proszę Was wszystkich, o wpłaty, które w całości trafią do jednej z oficjalnych organizacji charytatywnych wspierających osoby poszkodowane w następstwie agresji rosyjskiej na domy naszych wschodnich Sąsiadów.
Nie umiem strzelać z karabinu, i najpewniej nie umiem również skutecznie i wymiernie walczyć na żadnym realnym froncie.
Ale wierzę, że to co potrafię - będę w stanie wraz z Wami, przekuć w realne wsparcie dla potrzebujących.
Wszelkie działania artystyczne, które będę podejmował w najbliższym czasie - dedykuję tej właśnie zbiórce i tej intencji.
Pokażmy wspólnie, że nasza łagodna kraina, potrafi w dniu próby stać się Ukrainą Łagodności i wesprzeć tych najbardziej potrzebujących nie bronią, ale gitarą, poetyckim słowem, i mnogością dobrych serc.
Michał

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Łangowski - awatar

  Michał Łangowski

  11.05.2022
  11.05.2022

  Kochani Wrażliwcy :)! Jak do tej pory środki ze wspartej przez Was zrzutki przyczyniły się do zakupu następujących dobrodziejstw : Dofinansowano zakup agregatu prądotwórczego dla szpitala w Chernichowie. Dofinansowano zakup środków higienicznych i lekarstw dla niepełnosprawnych dzieci z Białej Cerkwi k/Kijowa. Dofinansowano utrzymanie mieszkania w Gdańsku, dla głuchoniemej rodziny z Ukrainy, która straciła wszystko w wyniku działań wojennych. Dofinansowano zakup apteczek, oraz leków i środków medycznych dla Szpitala w Berdyczowie. Dofinansowano utrzymanie i niezbędne środki higieniczne dla ponad trzydziestu Ukraińskich matek z dziećmi, przebywających pod opieką Fundacji "W Drodze Do Marzeń - Pomoc Uchodźcom" Z serducha dziękuję wszystkim za każdą wpłatę i życzliwą obecność. Nie ustawajmy w pomaganiu słabszym i bezbronnym. Bycie Wrażliwcem - zobowiązuje. Michał

  Zdjęcie aktualizacji 94 521

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2022
  29.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Robin Hood - awatar

  Robin Hood

  07.03.2022
  07.03.2022

  🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.2022
  04.03.2022

  Lubię dziś kolor żółto- niebieski

 • Bart Kucharski - awatar

  Bart Kucharski

  04.03.2022
  04.03.2022

  Równowartość karnetu na zlot. Chwała Ukrainie! 💙💛🇺🇦🇵🇱

22 556 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Łangowski - awatar

Michał Łangowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 285

Rafał Charlikowski (z licytacji) - awatar
Rafał Charlikowski (z licytacji)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola K. - awatar
Ola K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radosław Trzęsicki - awatar
Radosław Trzęsicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij