Zbiórka Pomoc dla żołnierzy na UKR - zdjęcie główne

Pomoc dla żołnierzy na UKR

1 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Pawlus - awatar

Tomasz Pawlus

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Niniejsza zbiórka dotyczy doposażenia oddziału Maxa walczącego na froncie w Ukrainie. Chłopaki walczą o swoją ale i naszą wolność. Potrzebują sprzętu i wyposażenia o charakterze wojskowym takiego jak buty wojskowe , pasy taktyczne , ładownice itp. Bardzo proszę o pomoc , nawet 10 złotych od każdego z was może pomóc. Ty też możesz pomóc!!!!

Good morning! This collection concerns the retrofitting of Max's unit fighting at the front in Ukraine. The guys are fighting for their freedom as well as ours. They need military equipment and accessories such as military boots, tactical belts, pouches etcI am asking for help, even 10 zlotys from each of you can help. You can help too !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Pawlus - awatar

  Tomasz Pawlus

  21.04.2022
  21.04.2022

  I jeszcze to

  Zdjęcie aktualizacji 93 272

1 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Pawlus - awatar

Tomasz Pawlus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Kostkiewicz - awatar
Joanna Kostkiewicz
50
Wieczorek Małgorzata - awatar
Wieczorek Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dana Dąbrowska - awatar
Dana Dąbrowska
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł P - awatar
Paweł P
20
MartaBatiuk - awatar
MartaBatiuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij