Zbiórka Na operacje kolana za granicą - miniaturka zdjęcia

Na operacje kolana za granicą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na operacje kolana za granicą - zdjęcie główne

Na operacje kolana za granicą

3 088 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Winner - awatar

Paweł Winner

Organizator zbiórki

Witam Państwa bardzo serdecznie dziękuje za zainteresowaniem się zbiórką pieniędzy dla naszej serdecznej koleżanki (Sandry) na pilną operacje kolana która musi się odbyć zagranicami naszego kraju. Operacja nie jest możliwa w naszym kraju ze względu na długą listę oczekiwania ponad 4 lata. 

Organizujemy tą zbiórkę wraz z jej przyjaciółmi którym dobro i zdrowie Sandry nie jest obojętne. Sandra jest osobą o złotym sercu i woli walki. Gdyż od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą serca a na dodatek tego bardzo poważny problem z kolanem. Mimo tych ciężkich wyzwań jest wiecznie uśmiechnięta i gotowa to wspierania innych. Dlatego też zdecydowliśmy aby pomóc zebrać jej te potrzebne pieniądze na tą operacje wiem że jeśli bylibyśmy w potrzebie zrobiła by to samo. 

Z całego serca dziękujemy za każdą złotówkę   

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marek Kiwacz - awatar

  Marek Kiwacz

  08.03.2018
  08.03.2018

  Powodzenia

 • Marta Jędras - awatar

  Marta Jędras

  05.03.2018
  05.03.2018

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2018
  27.02.2018

  Powodzonka! 😉✌️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2018
  27.02.2018

  "Dzikie drzewa tworzą dziki las...!" Dalej ludziska to tylko pieniądze. Zdrowie jest bezcenne! Jeszcze tylko trochę i się uda!

 • Judyta - awatar

  Judyta

  27.02.2018
  27.02.2018

  NIE BÓJ SIĘ POMAGAĆ

3 088 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Winner - awatar

Paweł Winner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daniel - awatar
Daniel
50
Mateusz Giurk - awatar
Mateusz Giurk
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Marek Kiwacz - awatar
Marek Kiwacz
200
Adrian - awatar
Adrian
50
Łukasz Rożko - awatar
Łukasz Rożko
20
Sebastian Adamczyk - awatar
Sebastian Adamczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij