Zbiórka Zbiórka pieniędzy na rower. - miniaturka zdjęcia

Zbiórka pieniędzy na rower.

Zbiórka Zbiórka pieniędzy na rower. - zdjęcie główne

Zbiórka pieniędzy na rower.

91 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Ula Arent - awatar

Ula Arent

Organizator zbiórki

Kochani, mam na imię Ula. Pieniądze, które chcę uzbierać na rower, będą przeznaczone dla chłopaka mojej siostry. Daniel, bo o nim tu mowa to osoba, która od ponad 6 lat mieszka w Anglii, niebawem wraca do kraju. Kilka dni temu został napadnięty i pobity, przez dwóch mężczyzn. Pobili go, grozili nożem, zapewne przez kilka tygodnie nie będzie mógł podjąć nowej pracy. Okradli z telefonu, z pieniędzy, a przede wszystkim z wymarzonego roweru. Pewnie pomyślicie sobie, że po tylu latach, pracy zagranicą, będzie go stać na nowy sprzęt. Otóż nie, bo chłopak część swoich pieniędzy, oddawał swoim chorym rodzicom. I właśnie tego feralnego dnia wracał od chorego taty, by się z nim pożegnać... 

Moi drodzy, ten chłopak oddawał wszystko co ma i wiele znaczy dla naszej rodziny, szanuję w nim jego dobro i chęć pomocy jaką niesie swoim bliskim. A zwłaszcza za jego miłość do mojej siostry, bo oboje wiele tego dnia przeżyli i bardzo chcę im to wynagrodzić. A jak wszyscy dobrze wiedzą karma wraca. Pozwólcie i by do niego wróciła. 

Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę! Dziękuję <3 <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Ula Arent - awatar

Ula Arent

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij