Zbiórka Walka z chłoniakiem U.Tokarska - miniaturka zdjęcia

Walka z chłoniakiem U.Tokarska Jak założyć taką zbiórkę?

Walka z chłoniakiem U.Tokarska

70 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Cieślak - awatar

Magda Cieślak

Organizator zbiórki

Ja Magda Cieślak,  zbieram na leczenie za granicą dla kuzynki . Cała kwota będzie przekazana na jej leczenie.

Ula ma chłoniaka śródpiersia z dużych limfocytów B - co to oznacza - opony na leczenie chemioterapią A to wyrok śmierci. Jedyne ratunek to IMMUNOTERAPIA CAR-T CELL Za granicą .Więcej informacji możecie Państwo znaleźć  na stronie https://www.siepomaga.pl/urszula-tokarska 

Wiem leczenie jest drogie- ale każda złotówka jest ważna. 

PROSZĘ PRZEKAZUJCIE WIADOMOŚĆ DALEJ -ZAWALCZMY RAZEM O JEJ ŻYCIE. 

PAMIĘTAJ DOBRO ZAWSZE POWRACA. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Magda Cieślak - awatar

    Magda Cieślak

    16.09.2019
    16.09.2019

    DRODZY ZNAJOMI I NIEZNAJOMI , więrzę ,że macie wielkie serducha i uda się nam wspólnie uzbierać kwotę potrzebną na uratowanie życia Mojej Kuzynki ULI- młodej dziewczyny , przed którą całe życie . Bardzo was proszę WSPARCIE , każda złotówka się liczy, oraz udostępnianie tej akcji . TO BARDZO PILNE - CZASU JEST CORAZ MNIEJ . PAMIĘTAJ - DOBRO ZAWSZE POWRACA.

70 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Cieślak - awatar

Magda Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Justyna adolf - awatar
Justyna adolf
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij