Zbiórka Walka z chłoniakiem U.Tokarska - miniaturka zdjęcia

Walka z chłoniakiem U.Tokarska Jak założyć taką zbiórkę?

Walka z chłoniakiem U.Tokarska

70 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Cieślak - awatar

Magda Cieślak

Organizator zbiórki

Ja Magda Cieślak,  zbieram na leczenie za granicą dla kuzynki . Cała kwota będzie przekazana na jej leczenie.

Ula ma chłoniaka śródpiersia z dużych limfocytów B - co to oznacza - opony na leczenie chemioterapią A to wyrok śmierci. Jedyne ratunek to IMMUNOTERAPIA CAR-T CELL Za granicą .Więcej informacji możecie Państwo znaleźć  na stronie https://www.siepomaga.pl/urszula-tokarska 

Wiem leczenie jest drogie- ale każda złotówka jest ważna. 

PROSZĘ PRZEKAZUJCIE WIADOMOŚĆ DALEJ -ZAWALCZMY RAZEM O JEJ ŻYCIE. 

PAMIĘTAJ DOBRO ZAWSZE POWRACA. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Magda Cieślak - awatar

    Magda Cieślak

    16.09.2019
    16.09.2019

    DRODZY ZNAJOMI I NIEZNAJOMI , więrzę ,że macie wielkie serducha i uda się nam wspólnie uzbierać kwotę potrzebną na uratowanie życia Mojej Kuzynki ULI- młodej dziewczyny , przed którą całe życie . Bardzo was proszę WSPARCIE , każda złotówka się liczy, oraz udostępnianie tej akcji . TO BARDZO PILNE - CZASU JEST CORAZ MNIEJ . PAMIĘTAJ - DOBRO ZAWSZE POWRACA.

70 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Cieślak - awatar

Magda Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Justyna adolf - awatar
Justyna adolf
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij