Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek to zwykle stowarzyszenie, które działa na rzecz zwierząt . Działamy od stycznia 2017. Utrzymujemy się jedynie z darowizn ludzi o dobrych sercach. Wszystko robimy charytatywnie . 

❗❗❗🙏🙏Pomoc dla Azora🙏🙏❗❗❗

Kochani!  Organizujemy zbiórkę dla Azora, by mógł w przyszłości znaleźć nowy dom.

Azor, to dwuletni owczarek niemiecki, którego właściciele zrzekli się na rzecz stowarzyszenia w obecnosci policji i straży  miejskiej. Pies miał  dość sporą niedowagę, bo dokarmiali go zazwyczaj tylko sasiedzi. Uciekał z posesji i wykazywał też  agresję. Po przejęciu  nad nim opieki stwierdziliśmy, że  nigdy, w ciągu naszej działalności, nie spotkaliśmy się z takimi dużymi problemami psychicznymi u psa.
 Azor wykazywał  dużą agresję  do innych psów jak i innych zwierząt. Wchodzenie do boksu czy budynku, to był  dla niego ogromny stres, a przy tym ogromna walka. Staraliśmy się  nad nim pracować,  ale po kilku dniach stwierdziliśmy, że sami nie podołamy. Potrzebna jest fachowa pomoc. W miedzy czasie zostały przez  nas  podjęte dwie próby, by go umieścić w  domach adopcyjnych, w których domownicy sprawowali wcześniej opiekę nad tą rasą psów i wiedzieli z jakimi problemami  boryka  się  Azor. Agresja, całkowity brak akceptacji nowego  miejsca powodował,  że tego samego dnia wracał do nas, do boksu.  Skonsultowaliśmy jego zachowanie  z behawiotystą. By uratować go przed schroniskiem i długo terminowym przebywaniem w boksie postanowiliśmy go oddać  na szkolenie do fachowca. To jedyna  możliwość, by mógł znaleźć dom i wieść w przyszłości  szczęśliwe życie.

Oddaliśmy go do Hoteliku Tomasza Sandaka- zoopsychologa i behawiorysty, by fachowo popracował nad Azorem i jego psychiką. A to ogromne koszty. Doba kosztuje 28 zł +karma i opieka weterynaryjna.  A czas takiego leczenia trwa od 3 miesiecy.

🙏Dlatego prosimy Was o wsparcie. Każda  kwota ma ogromne znaczenie, gdyż utrzymujemy się głównie z naszego Bazarku i darowizn wspaniałych ludzi! Ale to, niestety, nie pokryje wszystkich kosztów. Dlatego prosimy POMÓŻCIE.
Azor znajdzie nowy dom, a my nadal będziemy mogli pomagać jak najwiekszej ilości zwierząt, które tego będą wymagały.🙏

Aktualności

 • Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - awatar

  Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek

  19.05.18
  19.05.18

  https://m.youtube.com/watch?v=XVEbyidw-lc&feature=youtu.be Link do filmiku , jakie Azor zrobił postępy. Zero agresji do drugiego psa :D

Komentarze

 • Ola Bodnar - awatar

  Ola Bodnar

  21.04.18
  21.04.18

  Powodzenia psino 😍💙

  • Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - awatar

   Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - Organizator zbiórki

   21.04.18
   21.04.18

   Dziękujemy w imieniu Azora❤

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
;) :) - awatar
10
;) :)
Ola Bodnar - awatar
50
Ola Bodnar
EwaK - awatar
30
EwaK
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Violetta Roman - awatar
100
Violetta Roman
Małgorzata Ginalska - awatar
100
Małgorzata Ginalska
Aleks - awatar
20
Aleks
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij