Zbiórka Porzucona - zbieramy na kojec! - miniaturka zdjęcia

Porzucona - zbieramy na kojec!

Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

ZNALEŹLIŚMY PORZUCONEGO PRZY DRODZE PSA! Wczoraj 29.06 o godz. 15:50 na trasie Sycowice/Przetocznica znalazłam czarną suczkę ze skórzaną obróżką. Sunia boi się gwałtownych ruchów, ma na piersi czerwony ślad po uderzeniu. Na pysku ma bliznę. Jest niesamowicie przyjazna i kontaktowa, wystawia brzuszek do drapania jednak sztywnieje ze strachu kiedy ręka zbliża się do szyi. Nie szczeka, nie piszczy, nie ma żadnych oznak agresji - noc spędziła w kojcu u sąsiada - czuła się tam bardzo dobrze, spokojnie poszła spać, widać ,że wcześniej również mieszkała w budzie. Schronisko odmówiło pomocy i przyjęcia psa...a serce pęka na myśl ,że taki kochany i czuły zwierzak ma spędzić całe swoje życie za kratami schroniska, bez miłości.


Po głębokim zastanowieniu i bezsennej nocy padło hasło: SUCZKA BĘDZIE MIAŁA DOM - POTRZEBNY JEST DLA NIEJ KOJEC. Dożywotnio otrzyma miłość, bezpieczeństwo i przytulanki, musi mieć jednak swoją oazę. Mieszkają tam już inne zwierzaki, konieczne jest więc zapewnienie azylu na noc, żeby żadnemu zwierzakowi nie stała się krzywda.


Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na kojec - jeśli coś zostanie będzie na karmę i opiekę weterynaryjną :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij