Zbiórka Porzucona - zbieramy na kojec! - miniaturka zdjęcia

Porzucona - zbieramy na kojec! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Porzucona - zbieramy na kojec! - zdjęcie główne

Porzucona - zbieramy na kojec!

1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

ZNALEŹLIŚMY PORZUCONEGO PRZY DRODZE PSA! Wczoraj 29.06 o godz. 15:50 na trasie Sycowice/Przetocznica znalazłam czarną suczkę ze skórzaną obróżką. Sunia boi się gwałtownych ruchów, ma na piersi czerwony ślad po uderzeniu. Na pysku ma bliznę. Jest niesamowicie przyjazna i kontaktowa, wystawia brzuszek do drapania jednak sztywnieje ze strachu kiedy ręka zbliża się do szyi. Nie szczeka, nie piszczy, nie ma żadnych oznak agresji - noc spędziła w kojcu u sąsiada - czuła się tam bardzo dobrze, spokojnie poszła spać, widać ,że wcześniej również mieszkała w budzie. Schronisko odmówiło pomocy i przyjęcia psa...a serce pęka na myśl ,że taki kochany i czuły zwierzak ma spędzić całe swoje życie za kratami schroniska, bez miłości.


Po głębokim zastanowieniu i bezsennej nocy padło hasło: SUCZKA BĘDZIE MIAŁA DOM - POTRZEBNY JEST DLA NIEJ KOJEC. Dożywotnio otrzyma miłość, bezpieczeństwo i przytulanki, musi mieć jednak swoją oazę. Mieszkają tam już inne zwierzaki, konieczne jest więc zapewnienie azylu na noc, żeby żadnemu zwierzakowi nie stała się krzywda.


Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na kojec - jeśli coś zostanie będzie na karmę i opiekę weterynaryjną :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij