Zbiórka Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie - miniaturka zdjęcia

Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie - zdjęcie główne

Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie

2 960 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Uratuj Medyka, by mógł uratować Ciebie

To oni wkładają ogromny wysiłek w ratowanie innych. W tych niełatwych, pandemicznych czasach ryzykują więcej niż zwykle, bo od każdego pacjenta, mogą zarazić się koronawirusem. Ale oczywiście z służby nie rezygnują. Odwrotnie. Pracują więcej i ciężej niż zwykle, bo cały system opieki medycznej działa w wielkiej mobilizacji, na pełnych obrotach. Możemy, a nawet musimy, bo to w naszym interesie, wesprzeć personel medyczny polskich szpitali, SOR-ów, przychodni. Działajmy. Uratujmy Medyka, by mógł uratować Ciebie.

Jesteśmy wielką społecznością studentów skupionych w samorządach studenckich w całym kraju. Organizujemy pomoc finansową i rzeczową medykom, bo wielu naszych studentów już teraz albo za moment są czynnymi wolontariuszami.

Przy wsparciu Fundacji Klucz budujemy  pomocowy pomost  między realnymi potrzebami medyków  a dobrą wolą i chęcią wsparcia internautów. Stąd ta zbiórka pieniężna. Kwota, jaką wspólnie uda nam się zostanie przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla medyków, na ich wsparcie rzeczowe, jeśli trzeba będzie również finansowe, na zapewnienie godnych warunków izolacji czy kwarantanny, słowem, na wszystko, co w czasach zarazy umożliwi normalną i maksymalnie bezpieczną pracę medyków.

Pozostajemy w stałym kontakcie z medykami, to oni będą zgłaszać potrzeby, m.in. bezpośrednimi relacjami wideo ze swoich miejsc pracy, robimy to dla nich i to oni będą decydować o mądrym i efektywnym wydawaniu wspólnie zgromadzonych pieniędzy. Liczy się każda złotówka, bo każdy Wasz gest jest teraz na wagę złota. Na wagę Twojego zdrowia!

Akcja pod patronatem Fundacji Klucz w Kaliszu


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 960 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij