Zbiórka Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie - miniaturka zdjęcia

Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie - zdjęcie główne

Uratuj Medyka, on uratuje Ciebie

2 960 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Uratuj Medyka, by mógł uratować Ciebie

To oni wkładają ogromny wysiłek w ratowanie innych. W tych niełatwych, pandemicznych czasach ryzykują więcej niż zwykle, bo od każdego pacjenta, mogą zarazić się koronawirusem. Ale oczywiście z służby nie rezygnują. Odwrotnie. Pracują więcej i ciężej niż zwykle, bo cały system opieki medycznej działa w wielkiej mobilizacji, na pełnych obrotach. Możemy, a nawet musimy, bo to w naszym interesie, wesprzeć personel medyczny polskich szpitali, SOR-ów, przychodni. Działajmy. Uratujmy Medyka, by mógł uratować Ciebie.

Jesteśmy wielką społecznością studentów skupionych w samorządach studenckich w całym kraju. Organizujemy pomoc finansową i rzeczową medykom, bo wielu naszych studentów już teraz albo za moment są czynnymi wolontariuszami.

Przy wsparciu Fundacji Klucz budujemy  pomocowy pomost  między realnymi potrzebami medyków  a dobrą wolą i chęcią wsparcia internautów. Stąd ta zbiórka pieniężna. Kwota, jaką wspólnie uda nam się zostanie przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla medyków, na ich wsparcie rzeczowe, jeśli trzeba będzie również finansowe, na zapewnienie godnych warunków izolacji czy kwarantanny, słowem, na wszystko, co w czasach zarazy umożliwi normalną i maksymalnie bezpieczną pracę medyków.

Pozostajemy w stałym kontakcie z medykami, to oni będą zgłaszać potrzeby, m.in. bezpośrednimi relacjami wideo ze swoich miejsc pracy, robimy to dla nich i to oni będą decydować o mądrym i efektywnym wydawaniu wspólnie zgromadzonych pieniędzy. Liczy się każda złotówka, bo każdy Wasz gest jest teraz na wagę złota. Na wagę Twojego zdrowia!

Akcja pod patronatem Fundacji Klucz w Kaliszu


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 960 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij