Zbiórka Nie pozwólmy jej odejść !!! - zdjęcie główne

Nie pozwólmy jej odejść !!!

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Poznajcie Almę.

Alma to sunia w typie onka, która nie ma zbyt wiele szczęścia w swoim ok 5 letnim życiu. Łańcuch i brak kontaktu z człowiekiem zabrał jej beztroski szczenięcy czas. Niespełna rok temu opiekę nad Almą objął obecny opiekun i mimo dobrego serca zabrakło wiedzy....bywa i tak. Sunia nędzniała w oczach, stawała się coraz smutniejsza, słabsza mimo apetytu. Jej stan wizualny został zgłoszony do naszego Inspektoratu. Inspektorzy na miejscu zastali łącznie trzy psy, dwa w dobrej kondycji i sunię cichutko leżącą w swojej budzie. Inspektorzy zalecili pilną konsultację z lekarzem weterynarii. Badanie krwi wykazało silną anemię, dostała leki. Inspektorat OTOZ ANIMALS IŁAWA przekazał suni dobrej jakości karmę i witaminy. Alma jest karmiona 4x dziennie dla jej większego komfortu boks w którym mieszka został powiększony do ok 20 m2. Czekamy, jeździmy.....tak mijają 2 tygodnie. Stan suni nie poprawia się. Inspektorzy za zgodą opiekuna przewożą Almę do gabinetu weterynaryjnego na badanie USG i RTG, które  wykazało guz wielkości 6 cm i kilka mniejszych na śledzionie. RTG nie wykazało przerzutów na płuca. Jest promyk nadziei, jednak jedyną szansą jest operacja w trybie pilnym której koszt wynosi 500 zł. Opiekun suni jest bardzo zaangażowany w ratowanie swojego psa lecz jego możliwości finansowe są bardzo ograniczone. Skromna renta nie pozwala na pokrycie takich kosztów operacji i tu zwracamy się do państwa o pomoc, wspólnie możemy pomóc Almie i jej opiekunowi. Prosimy, każdy grosik jest ważny. Dziękujemy w imieniu Almy i jej opiekuna.

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Patryk - awatar
Patryk
110
Patryk - awatar
Patryk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
20
Olam - awatar
Olam
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Małgosia - awatar
Małgosia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij