Zbiórka Andrzej walczy o życie!!! - zdjęcie główne

Andrzej walczy o życie!!!

38 898 zł  z 950 000 zł (Cel)
Wpłaciło 613 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Goj-Ngjeci - awatar

Aleksandra Goj-Ngjeci

Organizator zbiórki

   Walcze o życie brata Andrzeja, ma 37 lat.

Andrzej, kilka miesięcy temu dowiedział się, że ma czerniaka. Samo to słowo napełnia strachem. Już po pierwszych badaniach okazało się, że czerniak jest w stanie rozsiewu IV stopnia.

Andrzej zawsze był typem spokojnego faceta. Nie palił, nie pił i nie imprezował. Uwielbiał spędzać czas w gronie najbliższych.  

Jak każdy ma plany i marzenia, niedawno się zaręczył, chce założyc rodzinę i żyć po prostu szczęśliwie z rodziną , którą kocha.

Jego choroba przyszła jak grom z nieba. Nikt się tego nie spodziewał. Najgorszy jest fakt, że mogliśmy tego uniknąć!

W 2012 roku laboratorium popełniło BŁĄD w weryfikacji wycinka skóry, którą wówczas uznano jako zwykłą zmianę skórną. A już wtedy był to czerniak. Brat żyje z tym od 6 lat! 

Gdybyśmy wiedzieli o tym w 2012 roku, Andrzej miałby więcej dostępnych leków, terapii i opcji. Teraz, niestety niewiele dla niego pozostało, gdyż stadium czerniaka jest bardzo zaawansowane.

W przeciągu dwóch miesięcy, czerniak zajął 3/4 kręgu w kręgosłupie. Nowotwór jest w miednicy, w żebrze, a niedawno tomograf wykazał 2 nowe guzy w mózgu (jeden na 2 cm) oraz w płucach. Rak rozwija się bardzo szybko. 

Każdy kolejny tomograf napełnia nas strachem, gdyż nie wiemy, gdzie będą kolejne przerzuty, a czerniak niszczy mi brata od środka, w błyskawicznym tempie.

Po licznych wizytach u onkologów i neurochirurgów z całej Polski , Andrzej trafił do Warszawy, gdzie jest pod opieką dobrych lekarzy. Dzięki nim mój brat jeszcze żyje, bo wykryli guzy w mózgu w samą porę i od razu skierowali go do Gammaknife. Niestety, te guzynieoperacyjne. Sam 'zabieg' polegał na wysokim napromieniowaniu, czy pomógł, tego niestety nie wiemy, gdyż czerniak jest bardzo opornym nowotworem. 

Andrzej jest po pierwszym 'wlewie' leku blokującego.  Jest to jedyne lekarstwo, które bratu zaoferowano, gdyż inne-bardziej skuteczne leki, nie są w Polsce dostępne.

Najlepszą szansą dla Andrzeja, jest kombinacja dwóch leków, która w Polsce jest niestety niemożliwa.  Po wielu mailach i telefonach, znaleźliśmy klinikę w Londynie, która zaoferowała dalsze leczenie owymi lekami. Niestety podanie jednej dawki leku kosztuje 35 tysięcy funtów,a Andrzej potrzebuje ich 10 . Klinika żąda od nas 200 tysięcy funtów depozytu! Jest to kwota nieosiągalna dla nas.

Terapia ta jest jedyną szansą dla brata. Owe leki dają DUŻO możliwości nie tylko zatrzymania dlaszego rozwoju choroby, ale również COFNIĘCIA się nowotworu. Dana kombinacja niesie za sobą duże skutki uboczne, ale nie mamy wyboru-postawiliśmy WSZYSTKO na jedną kartę, bo bez tego stracę brata!

Wzięliśmy kredyty...zrobiliśmy zbiórkę wśród rodziny i znajomych, ale jest to ktopla w morzu potrzeb. Dlatego BŁAGAM o pomoc.

Dlatego zwracam się do CIEBIE!

Proszę pomoż mi uratować brata! Liczy sie każda sekunda, każde udostępnienie i każdy grosz!

Dziekuję 

Aleksandra


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Goj-Ngjeci - awatar

  Aleksandra Goj-Ngjeci

  08.10.18
  08.10.18

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Andrzej niestety ma większy obrzęk mózgu. Guzy w głowie się powiększyły. Niestety, ale zaczyna odczuwać tego skutki, gdyż boli go głowa, cierpnie mu prawa strona a zarazem ma uczucie wysokiego ciśnienia w głowie. Mimo,iż Andrzej stara się tego nie pokazywać...jest już zmęczony ... Przez ten obrzęk czeka go kolejny zabieg w Gamma knife. Bardzo Was wszystkich proszę, nie zapominajcie o Nim. Proszę Was o kolejne wpłaty...każda złotówka się liczy. Proszę udostępniajcie to znajomym . Błagam, pomóżcie mi uratować brata póki nie jest za późno.

Komentarze


 • Juergen Bauer - awatar

  Juergen Bauer

  18.11.18
  18.11.18

  Gute Besserung!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.18
  29.10.18

  Walcz Andrzej! Niech Bóg ma Cię w swojej opiece.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.10.18
  28.10.18

  Życzę jak najszybszego znalezienia pełnej kwoty i powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.18
  20.10.18

  Słońce zaświeci już niedługo...wierzę i ufam, ze się uda :-). pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.18
  18.10.18

  Andrzej powodzenia!!

38 898 zł  z 950 000 zł (Cel)
Wpłaciło 613 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Goj-Ngjeci - awatar

Aleksandra Goj-Ngjeci

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 613

Barbara - awatar
Barbara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomek - awatar
Tomek
100
Anna - awatar
Anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
i. wójtowicz - awatar
i. wójtowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij