Zbiórka z okazji 34 urodzin

262 098 zł  z 34 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 780 osób

Cześć:)


To ja i moja chyba już tradycja urodzinowa:)


Na zdjęciu ze mną jest Hania, która jest podopieczną Fundacji Herosi. Hania leczy się w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Od kilku lat dziewczynka wymaga nowoczesnej terapii celującej w komórki nowotworowe (gdyż tradycyjna chemioterapia po prostu nie działa). Niestety, nie jest to leczenie standardowe, więc z pomocą przyszła Fundacja Herosi, początkowo płacąc miesięcznie 2,5 tys.  a ostatnio kwota ta wzrosła do 14 600 zł i nie jest to ostateczna kwota. 

Trzeba dodać, że Hania nie jest tu "rekordzistką" - niektórzy płacą 24 tys i więcej...Aż tyle. Żeby żyć.

Dzięki Wam i mojej zeszłorocznej zbiórce Hania i dwadzieścioro pięcioro innych dzieci dostało w tym roku dwie dawki takiej chemii. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim dwunastu takich dawek w przyszłym roku.


Ustawiam 34 000 bo to 34te urodziny💁🏼‍♂️

Rok temu ustawiłem 33 000 a zebraliśmy 292 000🥳 Pobijmy ten rekord😉 Dla Hani i innych podopiecznych Fundacji Herosi.


Choćby 1 lub 2 złote wpłacone od Ciebie to będzie dla mnie wymarzony prezent urodzinowy😍


Dziękuję💕

Andrzej Wrona 

Aktualizacje


 • Fundacja Herosi - awatar

  Fundacja Herosi

  03.01.2023
  03.01.2023

  Zbiórka nadal trwa!!

Komentarze


 • Dominika - awatar

  Dominika

  04.02.2023
  04.02.2023

  💗💗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2023
  04.02.2023

  ❤❤❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2023
  04.02.2023

  Sto lat Anżej! Dzięki Zośka! Dużo zdrowia maluchy 🥺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2023
  01.02.2023

  💙

 • Kamila Dybacka - awatar

  Kamila Dybacka

  01.02.2023
  01.02.2023

  Zdrówka życzę !!!!

262 098 zł  z 34 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 780 osób

Wpłaty: 9 780

Magdalena - awatar
Magdalena
10
Monika - awatar
Monika
54
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anetta Kalinowska - awatar
Anetta Kalinowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
2
Alutka - awatar
Alutka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij