Zbiórka Schronisko Orzechowce - miniaturka zdjęcia

Schronisko Orzechowce

Zbiórka Schronisko Orzechowce - zdjęcie główne

Schronisko Orzechowce

300 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna KaGie - awatar

Katarzyna KaGie

Organizator zbiórki

Witam,  na imię mam Katarzyna. W lipcu obchodzę 30ste urodziny i postanowiłam świętować je w trochę inny sposób :-) Niedaleko mojej miejscowości jest schronisko, które odkąd pamiętam zawsze pomaga zwierzakom. Z okazji moich urodzin postanowiłam zebrać zbiórkę na dla psiaków oraz kotów ze Schroniska w Orzechowcach ( więcej o schronisku na ich stronie http://www.schroniskoorzechowce.pl/). Schronisko jest poinformowane o całej sytuacji.  Mają pod opieką ponad 200 zwierząt, 140 psów i 80 kotów i ich  potrzeby są bardzo duże, aby zapewnić zwierzakom jedzenie, opiekę weterynaryjną, profilaktykę i stale poprawiać ich warunki bytowania.

Myślę, że "pomysł jest świetny, bo kwiaty uschną, prezenty są nie zawsze trafione i udane :) a wsparcie potrzebujących zwierząt zawsze strzałem w dziesiątkę :)" 

Zbiórka trwać będzie  do moich urodzin czyli 14.07.2018 !! 

Nie chcę nic dla siebie , zależy mi, aby im pomóc. Dla mnie będzie ogromną satysfakcją jak to się uda :-) Dlatego zwracam się do wszystkich, kto może niech pomoże. Dziękuje w imieniu Wszystkich Psinek oraz Kociaków :-) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna KaGie - awatar

Katarzyna KaGie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Basia Kolasa - awatar
Basia Kolasa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij