Zbiórka Schronisko Orzechowce - zdjęcie główne

Schronisko Orzechowce

300 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna KaGie - awatar

Katarzyna KaGie

Organizator zbiórki

Witam,  na imię mam Katarzyna. W lipcu obchodzę 30ste urodziny i postanowiłam świętować je w trochę inny sposób :-) Niedaleko mojej miejscowości jest schronisko, które odkąd pamiętam zawsze pomaga zwierzakom. Z okazji moich urodzin postanowiłam zebrać zbiórkę na dla psiaków oraz kotów ze Schroniska w Orzechowcach ( więcej o schronisku na ich stronie http://www.schroniskoorzechowce.pl/). Schronisko jest poinformowane o całej sytuacji.  Mają pod opieką ponad 200 zwierząt, 140 psów i 80 kotów i ich  potrzeby są bardzo duże, aby zapewnić zwierzakom jedzenie, opiekę weterynaryjną, profilaktykę i stale poprawiać ich warunki bytowania.

Myślę, że "pomysł jest świetny, bo kwiaty uschną, prezenty są nie zawsze trafione i udane :) a wsparcie potrzebujących zwierząt zawsze strzałem w dziesiątkę :)" 

Zbiórka trwać będzie  do moich urodzin czyli 14.07.2018 !! 

Nie chcę nic dla siebie , zależy mi, aby im pomóc. Dla mnie będzie ogromną satysfakcją jak to się uda :-) Dlatego zwracam się do wszystkich, kto może niech pomoże. Dziękuje w imieniu Wszystkich Psinek oraz Kociaków :-) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna KaGie - awatar

Katarzyna KaGie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Basia Kolasa - awatar
Basia Kolasa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij