Zbiórka Zbiórka na 36 urodziny Zosi - zdjęcie główne

Zbiórka na 36 urodziny Zosi

157 951 zł  z 36 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 019 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Hej Kochani!

To już taka nasza „mała tradycja”, że 2 razy w roku w nasze urodziny, razem z moim mężem Andrzejem Wroną, zbieramy pieniądze na cele charytatywne.

Tym razem chcemy podejść do tematu trochę inaczej … Połączymy ze sobą dwie sfery, które najbardziej nas poruszają i są nam najbliższe.

Wiecie już, że serce łamie mi się na tysiąc kawałków jak widzę chore dziecko, szczególnie od kiedy zostałam mamą. Dlatego w tym roku, tradycyjnie łączymy się z Fundacją Herosi, która pomaga dzieciom chorym onkologicznie – to dla mnie priorytet. Fundacja zbiera pieniądze na leczenie celowane pacjentów Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie -nie jest ono refundowane, a kwoty są niebagatelne.

Los zwierząt nigdy nie był mi obojętny, Wiesia jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny, dlatego część z tego co uzbieramy trafi do Fundacji dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady, którą ostatnio poznali również moi Rodzice, adoptując z niej psa Zygmunta. Niesamowici ludzie tam pracujący zajmują się pomocą bezdomnym zwierzętom na terenie Podlasia.

Mamy nadzieję i Nadziejka też, że i tym razem będziecie z nami!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2023
  09.06.2023

  Wspaniały prezent dla Ciebie Zosiu, to właśnie ten, który sama dajesz innym. Dziękuję, że mogłam się dołączyć. 🤍🤍🤍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.2023
  02.06.2023

  Herosi! <3

 • Ewa. - awatar

  Ewa.

  02.06.2023
  02.06.2023

  💪💪✊✊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2023
  01.06.2023

  ❤️

 • Na dzień dziecka - awatar

  Na dzień dziecka

  01.06.2023
  01.06.2023

  Dzień dziecka od followersów Zosi

157 951 zł  z 36 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 019 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 5 019

Krystyna Pierzga - awatar
Krystyna Pierzga
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maria Dąbrowska - awatar
Maria Dąbrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Magda - awatar
Magda
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij