Zbiórka Na chirurgie stomatologiczną - miniaturka zdjęcia

Na chirurgie stomatologiczną Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na chirurgie stomatologiczną - zdjęcie główne

Na chirurgie stomatologiczną

3 096 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Usagi Octarine - awatar

Usagi Octarine

Organizator zbiórki

Cześć, jestem człowiekiem, mam 36 lat.  Od kilkunastu lat zmagam się z neuralgią nerwów twarzy. To bardzo bolesne i nieuleczalne schorzenie, które pogarsza się z wiekiem. W maju tego roku z powodu choroby i poważnych komplikacji zdrowotnych wynikających ze skutków ubocznych leczenia straciłam pracę i przez trzy miesiące nie byłam w stanie podnieść się z łóżka. Dziś mogę się już ruszać i wykonywać proste czynności domowe jednak nie jestem zdolna do podjęcia pracy. Aby odzyskać samodzielność potrzebuję wsparcia finansowego który pokryje obecne koszty leczenia. Zbierana przeze mnie kwota 5000 złotych jest przeznaczona na dentystę. Mam min. trzy zęby (w tym dwie ósemki) do usunięcia oraz zmiany zapalne w kości szczęki, które są również powiązane z neuralgią. Jeśli uzbiera się więcej pieniędzy to przeznaczę je na dalsze badania i diagnostykę bo niestety wykluczenie wpływu stanu uzębienia na zmiany chorobowe to dopiero początek mojej drogi do zdrowia.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące szczegółów i historii mojego stanu zdrowia, życia i tej zbiórki.
Znam ciężką pracę. Znam ból który odbiera tożsamość.
Bardzo proszę o Twoją pomoc.
                                                                                                  Usagi Octarine

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Usagi Octarine - awatar

  Usagi Octarine

  21.12.2019
  21.12.2019

  W poniższym filmiku przedstawiam paragony od stomatolog w ramach rozliczenia z darczyńcami. Dziękuję za wsparcie.

Komentarze


 • Ewa . - awatar

  Ewa .

  01.04.2020
  01.04.2020

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.2019
  13.10.2019

  Żeby żyło się chociaż trochę łatwiej ;)

 • Basia HK - awatar

  Basia HK

  02.10.2019
  02.10.2019

  Zdrowia i oby się udało, trzymam kciuki 💜

3 096 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Usagi Octarine - awatar

Usagi Octarine

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

M. M. - awatar
M. M.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lem fm - awatar
Lem fm
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa . - awatar
Ewa .
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij