Zbiórka USG dla schroniskowego zwierzaka - miniaturka zdjęcia

USG dla schroniskowego zwierzaka

Zbiórka USG dla schroniskowego zwierzaka - zdjęcie główne

USG dla schroniskowego zwierzaka

3 723 zł z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 

Dobroczynne ultradźwięki dla bezdomnych Zwierzaków

Te Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok mogą być dla naszych czworonożnych podopiecznych i dla naszej fundacji zupełnie wyjątkowe. Dlaczego? Bo po raz pierwszy możemy poważnie zacząć myśleć o zakupie bardzo potrzebnego sprzętu do USG, na który fundacyjne zwierzęta czekają od wielu lat. Sprzętu do badań, które są kosztowne, które dziś musimy wykonywać poza schroniskiem, a które w praktyce bardzo często pomagają ratować życie naszych podopiecznych. Kupno USG pozwoli nam przyśpieszyć niezbędną diagnostykę kotów i psów, którymi się opiekujemy.

W naszej pracy nauczyliśmy się, że trudno mówić o walce o lepszy los dla naszych podopiecznych bez ich dobrego zdrowia. To o nie dbamy z całych sił każdego dnia, bo wiemy, że podopieczni, którymi opiekuje się fundacja – tak jak i wszystkie inne zwierzęta – po prostu na nie zasługują. Zdrowie i szansa na lepsze jutro dla czworonożnych podopiecznych w katowickim schronisku to największa nagroda za naszą pracę. Mamy już dużą część kwoty potrzebnej do kupna USG – to świąteczne wsparcie, które otrzymaliśmy od Libero i firmy Echo Investment. Dzięki nim zrobiliśmy pierwszy krok i wystartowaliśmy z akcją. Teraz czas na krok drugi, czyli zgromadzenie pozostałej części funduszy, którą chcemy zebrać wspólnie z Wami.

Co jeszcze przed nami?

Do zebrania zostało jeszcze ponad 20 tysięcy złotych. To dla naszej Fundacji ogromny wydatek, ale wiemy, że dzięki wszystkim tym, dla których los samotnych kotów i psów nie jest obojętny, dzięki przyjaciołom z Galerii Libero, a także dzięki zaangażowaniu naszych Wolontariuszy, spełnienie marzenia o zakupie aparatu ultrasonograficznego jeszcze nigdy nie było tak blisko!

Jak pomóc?

To wcale nie jest takie trudne i skomplikowane. Wiemy, że tak naprawdę liczy się każda złotówka oraz każda, nawet najdrobniejsza wpłata. Właśnie w taki sposób możesz pomóc w ratowaniu życia naszych podopiecznych. Wiemy też, że pomocny jest każdy klik, którym udostępnisz naszą zbiórkę na Twoim Facebooku i Twitterze. Już niejeden raz doświadczaliśmy tego, że razem możemy więcej!

Wierzymy z całego serca, że i tym razem nam – i Wam – się uda!

W imieniu wszystkich Podopiecznych,
Wolontariusze Fundacji Przystanek Schronisko

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Przystanek Schronisko - awatar

  Fundacja Przystanek Schronisko

  27.02.18
  27.02.18

  Wsparło nas już ponad 70 osób, dzięki czemu na koncie mamy prawie 3 tysiące. Dziękujemy! <3 Każda złotówka jest dla nas na wagę złota, a, jak widzicie, jeszcze trochę tych złotówek musimy zebrać. Dlatego bardzo prosimy o dalsze wpłaty :)

  Zdjęcie aktualności 12 552

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.01.18
  06.01.18

  Trzymam kciuki!

 • Beata Nowak - awatar

  Beata Nowak

  23.12.17
  23.12.17

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.17
  21.12.17

  Musi się udać!

3 723 zł z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 99

Klaudia - awatar
Klaudia
10
Joanna Sapińska - awatar
Joanna Sapińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Melania Kucharska - awatar
Melania Kucharska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Maria Szyp - awatar
Maria Szyp
30
Paulina Z. - awatar
Paulina Z.
20
Monika Monix Jaksik - awatar
Monika Monix Jaksik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij