Zbiórka Uskrzydleni - zdjęcie główne

Uskrzydleni

0 zł  z 28 815 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Zbigniew Walicki - awatar

Zbigniew Walicki

Organizator zbiórki


Kim jesteśmy

Drużyna liczy siedmioro uczniów i jednego trenera. Drużyna w kwietniu 2016 roku zdobyła II miejsce w poziomie wiekowym szkół podstawowych  i gimnazjalnych w wyzwaniu społecznym podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni. Tym samym uczniowie otrzymali  prawo do reprezentowania Polski podczas Azjatyckiej Olimpiady Kreatywności w Chinach, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia 2016 roku. Koszt wyjazdu drużyny to 50 000 zł (przelot do Chin, wiza, dojazdy autokarem, koszty zakwaterowania i wyżywienia podczas Olimpiady).   


Co to jest Destination Imagination (DI) ?

Destination Imagination (DI) - Oczyma Wyobraźni jest największym na świecie programem dla dzieci, młodzieży i studentów zorientowanym  na kreatywne rozwiązywanie problemów. Program zachęca do podejmowania zespołowego procesu tworzenia - w oparciu o własne mocne strony. Działa w 30 krajach na sześciu kontynentach, 48 stanach Ameryki Północnej oraz w kanadyjskich prowincjach. W jego ogólnopolskim finale we Wrocławiu wzięło udział blisko 2000 uczestników. 


Pomagamy

KAŻDY Z NAS MA TYLKO JEDNO SKRZYDŁO

I BEZ SIEBIE WZNIEŚĆ SIĘ NIE MOŻEMY !

Dzięki spotkaniom z osobami z niepełnosprawnością intelektualną wiele zrozumieliśmy. Wiemy, że Oni potrzebują naszej uwagi i czasu, a my ich niezwykłej wrażliwości i pogody ducha. O tym wszystkim mówiło nasze 8-minutowe przedstawienie przygotowane na Olimpiadę kreatywności.


Ciężka praca

Bardzo nam zależy na wykorzystaniu sukcesu Uskrzydlonych i wyjątkowej szansy, którą jest zmierzenie się z drużynami z innych krajów podczas wyzwania 24-godzinnego w Chinach i Wyzwania Na Już. Ten wyjazd jest okazją do sprawdzenia umiejętności siódemki młodych ludzi w zakresie kreatywnego myślenia i zespołowego rozwiązywania problemów w określonych warunkach -  ograniczony czas, materiały, dostęp do informacji. Wyjazd poprzedzają kilkumiesięczne treningi, polegające na wykonywaniu precyzyjnie określonych zadań, uczących radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, stymulujących wyobraźnię, angażujących do błyskotliwego i innowacyjnego rozwiązywania wyzwań i sprawdzające umiejętność szybkiego myślenia "na zawołanie", tu i teraz. jest to jednocześnie znakomity sposób na zdobywanie przez młodych ludzi umiejętności potrzebnych we współczesnej rzeczywistości.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 28 815 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Zbigniew Walicki - awatar

Zbigniew Walicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij