Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie Uszatków w hoteliku Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - zdjęcie główne

Utrzymanie Uszatków w hoteliku

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Robinka i Batmanek do dwa nieduże pieski uratowane podczas interwencji z tragicznych warunków, w jakich żyły wraz z innymi 20 pieskami w pewnym gospodarstwie-ruderze na wsi pod Radomiem. Pieski były zagłodzone, zaniedbane i zapchlone, bały się ludzi. Trafiły pod naszą (wolontariuszy) opiekę i zamieszkały w hoteliku dla psów, w którym doszły do siebie, wyzdrowiały, zostały odkarmione, zsocjalizowane, a później także wykastrowane i zaszczepione. Obecnie pieski są gotowe do adopcji i szukają kochających nowych domów. Dopóki jednak ich nie znajdą, mieszkają w hoteliku w warszawskiej Falenicy, który miesięcznie kosztuje 600 zł. Zbieram pieniądze na ich utrzymanie prowadząc bazarek na facebooku (https://www.facebook.com/events/262573554078799/), idzie on jednak coraz słabiej, a pieniądze potrzebne są co miesiąc. Zebranie 1000 zł ogromnie by pomogło w opłaceniu kolejnego miesiąca hoteliku oraz pozwoliłoby na sfinansowanie kontrolnej wizyty weterynaryjnej Uszatków (szczepienia, obcinanie pazurków itp.) oraz zakupienie dla nich środków przeciwkleszczowych. Jeśli możesz nam dorzucić chociaż 5 zł będzie to ogromna pomoc! Dziękujemy! <3


Więcej o Uszatkach przeczytać możesz na ich facebookowym wydarzeniu pod adresem https://www.facebook.com/events/1001327363246306/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta Zawadzka - awatar

  Aneta Zawadzka

  19.05.2017
  19.05.2017

  Ściskam urodzinowo - uszatkowo ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2017
  10.05.2017

  Dobro wraca! Pomagajmy! :)

  • Zuza Kaszkur - awatar

   Zuza Kaszkur - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy! <3

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
48
Teresa - awatar
Teresa
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij