Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie Uszatków w hoteliku

Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - zdjęcie główne

Utrzymanie Uszatków w hoteliku

430 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Robinka i Batmanek do dwa nieduże pieski uratowane podczas interwencji z tragicznych warunków, w jakich żyły wraz z innymi 20 pieskami w pewnym gospodarstwie-ruderze na wsi pod Radomiem. Pieski były zagłodzone, zaniedbane i zapchlone, bały się ludzi. Trafiły pod naszą (wolontariuszy) opiekę i zamieszkały w hoteliku dla psów, w którym doszły do siebie, wyzdrowiały, zostały odkarmione, zsocjalizowane, a później także wykastrowane i zaszczepione. Obecnie pieski są gotowe do adopcji i szukają kochających nowych domów. Dopóki jednak ich nie znajdą, mieszkają w hoteliku w warszawskiej Falenicy, który miesięcznie kosztuje 600 zł. Zbieram pieniądze na ich utrzymanie prowadząc bazarek na facebooku (https://www.facebook.com/events/262573554078799/), idzie on jednak coraz słabiej, a pieniądze potrzebne są co miesiąc. Zebranie 1000 zł ogromnie by pomogło w opłaceniu kolejnego miesiąca hoteliku oraz pozwoliłoby na sfinansowanie kontrolnej wizyty weterynaryjnej Uszatków (szczepienia, obcinanie pazurków itp.) oraz zakupienie dla nich środków przeciwkleszczowych. Jeśli możesz nam dorzucić chociaż 5 zł będzie to ogromna pomoc! Dziękujemy! <3


Więcej o Uszatkach przeczytać możesz na ich facebookowym wydarzeniu pod adresem https://www.facebook.com/events/1001327363246306/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta Zawadzka - awatar

  Aneta Zawadzka

  19.05.17
  19.05.17

  Ściskam urodzinowo - uszatkowo ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.17
  10.05.17

  Dobro wraca! Pomagajmy! :)

  • Zuza Kaszkur - awatar

   Zuza Kaszkur - Organizator zbiórki

   11.05.17
   11.05.17

   Dziękujemy! <3

430 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
48
Teresa - awatar
Teresa
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij