Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie Uszatków w hoteliku Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Utrzymanie Uszatków w hoteliku - zdjęcie główne

Utrzymanie Uszatków w hoteliku

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Robinka i Batmanek do dwa nieduże pieski uratowane podczas interwencji z tragicznych warunków, w jakich żyły wraz z innymi 20 pieskami w pewnym gospodarstwie-ruderze na wsi pod Radomiem. Pieski były zagłodzone, zaniedbane i zapchlone, bały się ludzi. Trafiły pod naszą (wolontariuszy) opiekę i zamieszkały w hoteliku dla psów, w którym doszły do siebie, wyzdrowiały, zostały odkarmione, zsocjalizowane, a później także wykastrowane i zaszczepione. Obecnie pieski są gotowe do adopcji i szukają kochających nowych domów. Dopóki jednak ich nie znajdą, mieszkają w hoteliku w warszawskiej Falenicy, który miesięcznie kosztuje 600 zł. Zbieram pieniądze na ich utrzymanie prowadząc bazarek na facebooku (https://www.facebook.com/events/262573554078799/), idzie on jednak coraz słabiej, a pieniądze potrzebne są co miesiąc. Zebranie 1000 zł ogromnie by pomogło w opłaceniu kolejnego miesiąca hoteliku oraz pozwoliłoby na sfinansowanie kontrolnej wizyty weterynaryjnej Uszatków (szczepienia, obcinanie pazurków itp.) oraz zakupienie dla nich środków przeciwkleszczowych. Jeśli możesz nam dorzucić chociaż 5 zł będzie to ogromna pomoc! Dziękujemy! <3


Więcej o Uszatkach przeczytać możesz na ich facebookowym wydarzeniu pod adresem https://www.facebook.com/events/1001327363246306/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta Zawadzka - awatar

  Aneta Zawadzka

  19.05.2017
  19.05.2017

  Ściskam urodzinowo - uszatkowo ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2017
  10.05.2017

  Dobro wraca! Pomagajmy! :)

  • Zuza Kaszkur - awatar

   Zuza Kaszkur - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy! <3

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuza Kaszkur - awatar

Zuza Kaszkur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
48
Teresa - awatar
Teresa
20
Aneta Zawadzka - awatar
Aneta Zawadzka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij