Zbiórka 11 kotów prosi o wsparcie! - zdjęcie główne

11 kotów prosi o wsparcie!

508 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Radkiewicz - awatar

Agnieszka Radkiewicz

Organizator zbiórki

Od 5 lat prowadzę prywatny dom tymczasowy. Pomagam kotom z ulicy, po wypadkach, chorym, wychudzonym. Po leczeniu, sterylizacji/kastracji i odkarmieniu szukam im odpowiedzialnych domów. Aktualnie mam 4 swoje koty i 7 tymczasów. Utrzymanie takiej gromadki jest ciężkie, dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie (liczy się każda złotówka!). 

Rezydenci:

Kapitan i Szaruś (6 lat) - moje pierwsze koty. Urodziła je wolnożyjąca kotka Lili. Mieszkały w piwnicy. Na początku były przeze mnie dokarmiane, później je przygarnęłam. Ich mamusię przez 5 lat dokarmiałam, odłowiłam ją na zabieg sterylizacji, miała otwarte okienko od piwnicy, aby się mogła schronić, niestety kilka tygodni temu zaginęła. 

Ich mama Lili

Lila (4 lata) - została przygarnięta z ulicy, mieszkała przy garażach. Jest bardzo płochliwa, dlatego zdecydowałyśmy, że zostanie u nas. Zawsze troskliwie opiekuje się tymczaskami. 

Blusia (2 lata) - nasza jedyna rasowa kotka (kot brytyjski krótkowłosy). 

Tymczaski:

Dafne i Miecia (1,5 roku, 3 miesiące) - kotki sprowadzone z Grecji. Specjalnie dla nich pojechałyśmy tylko na jeden dzień autokarem 2000 km. Miecia jako jedyna z rodzeństwa przeżyła kaliciwirozę, mimo najdroższych leków, codziennych wizyt u weterynarza, pozostałych maleństw nie udało się uratować. 

Bob (4 lata)- miał trafić do schroniska. Nie mogłam na to pozwolić, więc przygarnęłam go. Był brudny, zapchlony, ze świerzbem, miał chore oczka. Teraz jest już po kastracji, bez pasożytów, szuka domku. 

Wąsia (1,5 roku) - kotka przygarnięta z ulicy. Jest zasiedziałą tymczaską, bardzo długo czeka na swojego człowieka. Jest cudowna, po kastracji i  szczepieniach. Ma wielki apetyt, próbujemy ją odchudzić. ;) 

Krówka Emi (3 lata) - błąkała się na ulicy, była tak głodna, że rzuciła się na karmę, którą dałam bezdomnym psom. Miała chore oczy, zapalenie gardła. Teraz jest wyleczona, czeka na kastrację i szczepienie (nie mamy na to pieniędzy). 

Mina (1,5 roku)- kotka z Grecji. ''Człowiek'' zabił jej 2- miesięczne kociaki. Była bardzo wychudzona. 

Babuszka (15 lat) - kotka z niewydolnością trzustki. Była w lecznicowej klatce po sterylizacji, miała zostać wypuszczona na ulicę. 

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na karmę, żwirek i inne akcesoria dla kotów oraz spłatę długu w lecznicy. 

PROSIMY O POMOC w imieniu kociaków, udostępnianie zbiórki i wpłaty. To dzięki Wam możemy pomagać!!!

Na zdjęciu albinoska Afi, która dziś pojechała do domu stałego w Warszawie :) 


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.11.2017
    19.11.2017

    Powodzenia

508 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Radkiewicz - awatar

Agnieszka Radkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Krystian Krystian - awatar
Krystian Krystian
3
Marcin K - awatar
Marcin K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28
Joanna Strzałka - awatar
Joanna Strzałka
10
Kasia - awatar
Kasia
200
Iwona - awatar
Iwona
30
Barbara Kołtunowicz - awatar
Barbara Kołtunowicz
20
Olga - awatar
Olga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij