Zbiórka Upadłam z balkonu, nie chodzę - miniaturka zdjęcia

Upadłam z balkonu, nie chodzę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Upadłam z balkonu, nie chodzę - zdjęcie główne

Upadłam z balkonu, nie chodzę

136 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Osysek - awatar

Paulina Osysek

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim jestem Didi, mam ponad 12 latek i wczoraj w nocy upadłam z balkonu, od razu moja pani wzięła mnie do weterynarza, lecz nie stwierdził nic groźnego, dzisiaj nie potrafiłam dalej chodzić i kolejna wizyta u nowego wwterynarza, zdjęcia rtg ukazały: zwichnięcie stawów krzyżowo-biodrowych, zlamanie trzonu kości stawu biodrowego lewego z przemieszczeniem oraz złamanie kości łonowej. Od wczoraj nie jestem w stanie chodzić, a koszty leczenia już przekroczyły kilka set złotych, czeka mnie operacja rzędu 1000 zł. Bardzo proszę o pomoc i serdecznie dziękuję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
136 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Osysek - awatar

Paulina Osysek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudiusz Przybycin - awatar
Klaudiusz Przybycin
20
Robert - awatar
Robert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wuszt i rolada - awatar
Wuszt i rolada
20
Monia - awatar
Monia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karola - awatar
Karola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij