Zbiórka Przywiązany do bramy szkoły-SOS! - miniaturka zdjęcia

Przywiązany do bramy szkoły-SOS! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przywiązany do bramy szkoły-SOS! - zdjęcie główne

Przywiązany do bramy szkoły-SOS!

490 zł  z 680 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Potrzebna pomoc dla pieska, którego ktoś w nocy albo nad ranem przywiązał sznurkiem do bramy wejściowej szkoły w Łopatkach. Idąc rano do swoich szkolnych obowiązków dzieci przywitał przygnębiający widok porzuconego psa. Okazało się, że to jeszcze psie dziecko. 

Szczeniak był mocno wystraszony. Nie wiadomo ile godzin był przywiązany, wiadomo natomiast,  że nie powinien tam spędzić ani minuty...

Po odwiązaniu piesek nie opuścił terenu szkoły. Spędza czas wokół budynku, trochę przebywa na przylegającym do szkoły placu zabaw i wyczekuje przerwy między lekcjami, aby znów wokół niego były dzieci, aby poczuć dotyk bliskiej osoby i zapomnieć o traumie porzucenia. 

Po zachowaniu psiaka wiadomo, że wcześniej nie miał łatwego życia. Gacek, bo takie dostał imię, podchodzi do człowieka na przykurczonych tylnych łapkach, jakby się go bał. 

Jest na szczęście w tym psim stworzeniu tyle ufności do człowieka, że mimo strachu lgnie do każdego kto chce mu poświęcić swój czas. 

Pies jest wychudzony, żeberka można co do jednego policzyć, a przy głaskaniu po grzbiecie natrafia się na wystające kręgi i kości miednicy. Sierść jest brzydka, zmatowiała.

Chcemy uratować Gacka, dlatego zorganizowaliśmy tę zbiórkę. Potrzebujemy wsparcia każdej osoby, dla której los tego psiego dziecka nie jest obojętny. Chcemy tez pokazać tym najmłodszym, dzieciom ze szkoły w  Łopatkach, że słowo CZŁOWIEK może brzmieć dumnie.


Gacka jak najszybciej powinien obejrzeć weterynarz. Potrzebna będzie dla niego dobra, specjalistyczna karma i preparaty witaminowo-mineralne, również na poprawę skóry i sierści. Musi też mieć dach nad głową, więc pojedzie do zaprzyjaźnionego hoteliku. Czeka go też odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i kastracja. A potem znajdziemy mu najlepszy pod słońcem domek z dziećmi, bo Gacek je uwielbia :)

Dlatego najpiękniej jak potrafimy, zwracamy się do WAS o wsparcie dla tego malucha. Za każdą nawet najmniejsza wpłatę po stokroć dziękujemy. 

To dzięki WAM Darczyńcom my możemy ratować te psie stworzenia !

DZIĘKUJEMY !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.2017
  17.10.2017

  Bardzo pożyteczna akcja. Oby takich więcej!

 • cecylia zuk - awatar

  cecylia zuk

  03.10.2017
  03.10.2017

  Grosik dla Gacusia na dobry początek.

490 zł  z 680 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Basia Szpurek - awatar
Basia Szpurek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roland Strawa - awatar
Roland Strawa
50
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
cecylia zuk - awatar
cecylia zuk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij