Zbiórka Przywiązany do bramy szkoły-SOS! - miniaturka zdjęcia

Przywiązany do bramy szkoły-SOS!

Potrzebna pomoc dla pieska, którego ktoś w nocy albo nad ranem przywiązał sznurkiem do bramy wejściowej szkoły w Łopatkach. Idąc rano do swoich szkolnych obowiązków dzieci przywitał przygnębiający widok porzuconego psa. Okazało się, że to jeszcze psie dziecko. 

Szczeniak był mocno wystraszony. Nie wiadomo ile godzin był przywiązany, wiadomo natomiast,  że nie powinien tam spędzić ani minuty...

Po odwiązaniu piesek nie opuścił terenu szkoły. Spędza czas wokół budynku, trochę przebywa na przylegającym do szkoły placu zabaw i wyczekuje przerwy między lekcjami, aby znów wokół niego były dzieci, aby poczuć dotyk bliskiej osoby i zapomnieć o traumie porzucenia. 

Po zachowaniu psiaka wiadomo, że wcześniej nie miał łatwego życia. Gacek, bo takie dostał imię, podchodzi do człowieka na przykurczonych tylnych łapkach, jakby się go bał. 

Jest na szczęście w tym psim stworzeniu tyle ufności do człowieka, że mimo strachu lgnie do każdego kto chce mu poświęcić swój czas. 

Pies jest wychudzony, żeberka można co do jednego policzyć, a przy głaskaniu po grzbiecie natrafia się na wystające kręgi i kości miednicy. Sierść jest brzydka, zmatowiała.

Chcemy uratować Gacka, dlatego zorganizowaliśmy tę zbiórkę. Potrzebujemy wsparcia każdej osoby, dla której los tego psiego dziecka nie jest obojętny. Chcemy tez pokazać tym najmłodszym, dzieciom ze szkoły w  Łopatkach, że słowo CZŁOWIEK może brzmieć dumnie.


Gacka jak najszybciej powinien obejrzeć weterynarz. Potrzebna będzie dla niego dobra, specjalistyczna karma i preparaty witaminowo-mineralne, również na poprawę skóry i sierści. Musi też mieć dach nad głową, więc pojedzie do zaprzyjaźnionego hoteliku. Czeka go też odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i kastracja. A potem znajdziemy mu najlepszy pod słońcem domek z dziećmi, bo Gacek je uwielbia :)

Dlatego najpiękniej jak potrafimy, zwracamy się do WAS o wsparcie dla tego malucha. Za każdą nawet najmniejsza wpłatę po stokroć dziękujemy. 

To dzięki WAM Darczyńcom my możemy ratować te psie stworzenia !

DZIĘKUJEMY !

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.17
  17.10.17

  Bardzo pożyteczna akcja. Oby takich więcej!

 • cecylia zuk - awatar

  cecylia zuk

  03.10.17
  03.10.17

  Grosik dla Gacusia na dobry początek.

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Basia Szpurek - awatar
20
Basia Szpurek
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Roland Strawa - awatar
50
Roland Strawa
Basia - awatar
50
Basia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
cecylia zuk - awatar
10
cecylia zuk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij