Zbiórka Uwolnić Irka - zdjęcie główne

Uwolnić Irka

554 zł  z 78 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Sajmi - awatar

Mariusz Sajmi

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Uwolnić Irka

Uwolnić Irka

Cześć!

Nazywam się Ireneusz Czyżewski, urodziłem się 16 września 1984 roku. Byłem normalnym, zdrowo rozwijającym się dzieckiem. Wszystko zmieniło się 14 czerwca 2000 roku po nieudanym skoku do wody, gdy złamałem kręgosłup w odcinku szyjnym.

Ze zdrowego dziecka z planami na przyszłość stałem się rośliną. Od tego momentu zaczeła się moja walka z własnym organizmem i ograniczeniami. Długie miesiące spędzone w szpitalach i na rehabilitacjach zaowocowały minimalnym powrotem zdolności motorycznych rąk. Po powrocie do domu spotkałem się z kolejnymi wyzwaniami. Byłem w 100% uzależniony od osób trzecich, nie mogłem trzymać widelca, kubka z herbatą. Było to irytujące i motywujące zarazem.

Dziś jakoś sobie radzę, mam pracę, ale... nie mogę samodzielnie wyjść z domu. Mieszkam w małym mieście w Żaganiu, w bloku na pierwszym piętrze i potrzebuję zebrać pieniądze na windę, która umożliwi mi nawiązywanie zwykłych stosunków między ludzkich i poprawi moją jakość życia.

Zdjęcie opisu zbiórki Uwolnić Irka

Pomóż mi wyjść z mojego "więzienia"!

Kochani!

Potrzebuję 78 tysięcy złotych na platformę, która pozwoli mi na samodzielne opuszczanie mieszkania na 1 piętrze. Obecnie nie ma komu mnie znosić na dół i jestem po prostu uwięziony. Taki stan utrzymuje się już od dwóch lat.

Proszę Was o pomoc Kochani. Mieszkamy w małym miasteczku i ciężko uzbierać taką kwotę!

Razem możemy dać radę!

Zdjęcie opisu zbiórki Uwolnić Irka

Bez Was nie dam rady!

Z całą akcją ruszyłem w piatek 13, tak na szczęście. Mój fanpage w tydzień przekroczył 400 polubień, a w akcję włącza się coraz więcej osób publicznych. Mamy deklarację Radnego o przekazaniu całej diety, burmistrz da drugie tyle, co nazbieramy z darowizn na 1%.

Bardzo liczę również na Waszą pomoc! Z każdą Waszą, nawet najdrobniejszą kwotą jestem coraz bliżej uwolnienia się z mojego "więzienia"!

Zdjęcie opisu zbiórki Uwolnić Irka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2017
  01.02.2017

  Nie poddawaj się. Na ile mogę pomogę. Coś wpłaciłem. I jeszcze wpłacę. Będę także pamiętał o Tobie w modlitwie do Jezusa Chrystusa. Bo w nim cała nadzieja. Z Panem Bogiem. Jestem z Tobą Irek !

 • Sabina - awatar

  Sabina

  27.11.2015
  27.11.2015

  Życzę Ci Irku, aby się udało. Wiem jak straszne jest gnić w więzieniu własnego mieszkania bez możliwości wyjścia. Ja mam większe zawroty przy każdej hiperwentylacji jak raz w tygodniu wyjdę. Pomóżcie Irkowi! :) Całus

 • M - awatar

  M

  25.11.2015
  25.11.2015

  Ziarnko do ziarnka i ...... damy radę!

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  25.11.2015
  25.11.2015

  Pomagamy!

 • Marta - awatar

  Marta

  24.11.2015
  24.11.2015

  <3

554 zł  z 78 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Sajmi - awatar

Mariusz Sajmi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
100
Kamil - awatar
Kamil
50
pan - awatar
pan
10
irek - awatar
irek
10
Sabina - awatar
Sabina
30
M - awatar
M
20
MARZENA - awatar
MARZENA
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij