Zbiórka Dzielny tata potrzebuje pomocy! - miniaturka zdjęcia

Dzielny tata potrzebuje pomocy!

Zbiórka Dzielny tata potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Dzielny tata potrzebuje pomocy!

23 810 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób
Wpłać teraz
 
Wiera Apator - awatar

Wiera Apator

Organizator zbiórki

Łukasz to mój przyjaciel z którym zapoznałam się 10 lat temu w Ośrodku leczenia uzależnień Monar Rożnowice 34 kiedy to obydwoje wychodziliśmy z nałogu narkomanii , który niszczył nasze życie.  I choć nie mieszkamy blisko siebie to jednak utrzymujemy w miarę regularny kontakt a to co zostało nam przekazane w ośrodku czyli takie wartości jak przyjaźń,  pomoc wzajemna i szczerość  są silnie cementującym elementem w wychodzeniu z różnych bezdroży życiowych i twardym fundamentem na którym możemy się oprzeć w sytuacjach, które niesie nam dalsze życie. Kiedy Łukasz został sam z dziewczynkami wszyscy  poniekąd baliśmy się o niego . Zastanawialiśmy się jak sobie poradzi z dwójką dzieci w tym jedną roczną na tamten czas córeczką.  Jednak on się nie poddał. Swoje trudne chwile przeżywał odważnie i na trzeźwo w oparciu o zasoby jakie już znał czyli korzystając z pomocy terapeutów, psychologów i przyjaciół. Duma rozpiera gdy widzimy jak mądrze układa wszystkie sprawy, których ogromu nie brakuję.  Nie jest tylko kimś kto jest w domu i da jeść. Jest Ojcem z każdej litery tego słowa. Dba o to by jego umiejętności rodzicielskie były jak najlepsze . Mam na myśli kursy kompetencji rodzicielskich , które podjął aby lepiej rozumieć potrzeby dziecka i ćwiczyć się w komunikacji ze swoimi dziewczynkami. Ponadto jest osobą aktywną , która ciągle zabiera dzieci gdzieś na wycieczki rowerowe, nad jezioro, pikniki czy wszelkie inne formy aktywnego spędzania czasu. 

Zamieszkują oni kawalerkę o pow. 25m 2 i wszyscy śpią w jednym pokoju. 

Dziś pojawia się przed nimi życiowa szansa na lepsze warunki mieszkalne ale do tego potrzeba pieniędzy na start. Mieszkanie komunalne, które mogą zająć  nadaje się do remontu  a ogrzewanie do wymiany. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiera Apator - awatar

  Wiera Apator

  04.05.20
  04.05.20

  Kochani darczyńcy! Dzięki waszej pomocy udało się już zrobić bardzo wiele. Postęp prac jest bardzo zadawalający :) To dzięki waszemu wsparciu udało się znacznie przybliżyć marzenie Łukasza i dziewczynek o nowym mieszkaniu i sprawić że nabrało ono realnego kształtu. Jesteśmy coraz bliżej momentu, kiedy cała trójka wprowadzi się do świeżutkiego mieszkanka. Kochani! Jesteście współtwórcami tych pięknych zmian w życiu tej rodziny. Dziękujemy, że jesteście z nami!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć które obrazują postęp prac :) *Nie kończymy zbiórki. W dalszym ciągu zbieramy pieniądze na piec, którego jeszcze nie ma. Zapraszam do wsparcia i udostępniania. Póki co to na tyle... niebawem więcej informacji 😍😍

Komentarze


 • Karolina ;) - awatar

  Karolina ;)

  10.09.20
  10.09.20

  Łukasz i od Nas coś więcej niż dobra energia poleciało do Was ;) samoDzielni potrzebują swojej Wioski, pamiętaj, że masz Nas ;)

 • Ewa. - awatar

  Ewa.

  08.09.20
  08.09.20

  Powodzenia!

 • Kasia S - awatar

  Kasia S

  08.09.20
  08.09.20

  trzymam kciuki, bedzie git!

 • Wspólnota Drzewo Życia - awatar

  Wspólnota Drzewo Życia

  05.06.20
  05.06.20

  Ps. 124,8 :)

 • Marta - awatar

  Marta

  31.05.20
  31.05.20

  Pozdrowienia z nad morza dla dziewczynek od Oliwiera i Oskara😊

23 810 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób
Wpłać teraz
 
Wiera Apator - awatar

Wiera Apator

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 406

Paula paula - awatar
Paula paula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Agnieszka Satalecka - awatar
Agnieszka Satalecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina ;) - awatar
Karolina ;)
117

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij