Zbiórka Dzielny tata potrzebuje pomocy! - miniaturka zdjęcia

Dzielny tata potrzebuje pomocy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzielny tata potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Dzielny tata potrzebuje pomocy!

24 050 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiera Apator - awatar

Wiera Apator

Organizator zbiórki

Łukasz to mój przyjaciel z którym zapoznałam się 10 lat temu w Ośrodku leczenia uzależnień Monar Rożnowice 34 kiedy to obydwoje wychodziliśmy z nałogu narkomanii , który niszczył nasze życie.  I choć nie mieszkamy blisko siebie to jednak utrzymujemy w miarę regularny kontakt a to co zostało nam przekazane w ośrodku czyli takie wartości jak przyjaźń,  pomoc wzajemna i szczerość  są silnie cementującym elementem w wychodzeniu z różnych bezdroży życiowych i twardym fundamentem na którym możemy się oprzeć w sytuacjach, które niesie nam dalsze życie. Kiedy Łukasz został sam z dziewczynkami wszyscy  poniekąd baliśmy się o niego . Zastanawialiśmy się jak sobie poradzi z dwójką dzieci w tym jedną roczną na tamten czas córeczką.  Jednak on się nie poddał. Swoje trudne chwile przeżywał odważnie i na trzeźwo w oparciu o zasoby jakie już znał czyli korzystając z pomocy terapeutów, psychologów i przyjaciół. Duma rozpiera gdy widzimy jak mądrze układa wszystkie sprawy, których ogromu nie brakuję.  Nie jest tylko kimś kto jest w domu i da jeść. Jest Ojcem z każdej litery tego słowa. Dba o to by jego umiejętności rodzicielskie były jak najlepsze . Mam na myśli kursy kompetencji rodzicielskich , które podjął aby lepiej rozumieć potrzeby dziecka i ćwiczyć się w komunikacji ze swoimi dziewczynkami. Ponadto jest osobą aktywną , która ciągle zabiera dzieci gdzieś na wycieczki rowerowe, nad jezioro, pikniki czy wszelkie inne formy aktywnego spędzania czasu. 

Zamieszkują oni kawalerkę o pow. 25m 2 i wszyscy śpią w jednym pokoju. 

Dziś pojawia się przed nimi życiowa szansa na lepsze warunki mieszkalne ale do tego potrzeba pieniędzy na start. Mieszkanie komunalne, które mogą zająć  nadaje się do remontu  a ogrzewanie do wymiany. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiera Apator - awatar

  Wiera Apator

  04.05.2020
  04.05.2020

  Kochani darczyńcy!
  Dzięki waszej pomocy udało się już zrobić bardzo wiele. Postęp prac jest bardzo zadawalający :) To dzięki waszemu wsparciu udało się znacznie przybliżyć marzenie Łukasza i dziewczynek o nowym mieszkaniu i sprawić że nabrało ono realnego kształtu. Jesteśmy coraz bliżej momentu, kiedy cała trójka wprowadzi się do świeżutkiego mieszkanka. Kochani! Jesteście współtwórcami tych pięknych zmian w życiu tej rodziny. Dziękujemy, że jesteście z nami!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć które obrazują postęp prac :)
  *Nie kończymy zbiórki. W dalszym ciągu zbieramy pieniądze na piec, którego jeszcze nie ma. Zapraszam do wsparcia i udostępniania.
  Póki co to na tyle... niebawem więcej informacji 😍😍

Komentarze


 • Karolina ;) - awatar

  Karolina ;)

  10.09.2020
  10.09.2020

  Łukasz i od Nas coś więcej niż dobra energia poleciało do Was ;) samoDzielni potrzebują swojej Wioski, pamiętaj, że masz Nas ;)

 • Ewa. - awatar

  Ewa.

  08.09.2020
  08.09.2020

  Powodzenia!

 • Kasia S - awatar

  Kasia S

  08.09.2020
  08.09.2020

  trzymam kciuki, bedzie git!

 • Wspólnota Drzewo Życia - awatar

  Wspólnota Drzewo Życia

  05.06.2020
  05.06.2020

  Ps. 124,8 :)

 • Marta - awatar

  Marta

  31.05.2020
  31.05.2020

  Pozdrowienia z nad morza dla dziewczynek od Oliwiera i Oskara😊

24 050 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiera Apator - awatar

Wiera Apator

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 410

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam - awatar
Adam
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paula paula - awatar
Paula paula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij