Zbiórka Utrzymanie Klubu - zdjęcie główne

Utrzymanie Klubu

1 354 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Słowicki - awatar

Adam Słowicki

Organizator zbiórki

Witam jestem Członkiem zarządu UKS Gabaryty Dęblin historia Naszego Klubu sięga 2009 roku kiedy grupa małoletnich przyjaciół postanowiła założyć klub.Od Samego początku skazani na porażkę, ambitnie i wytrwale z sercem realizowali swoje marzenia.Marzenia się spełniły powstał klub czysto amatorski .Zawsze w cieniu innej Drużyny z miasta Orląt ,nie podawali się choć łatwo nie było. Z czasem klub zaczął nabierać jakości.Grupa ludzi włożyła całe serce by rozwinąć skrzydła. Los sprawił że, toczylismy pojedynki Derbowe z klubem z ogromną historia i skazani na porażkę wyszliśmy z podniesioną głową. Po 9 latach rzucania kłody pod nasze nogi ,zdobylismy upragniony awans do Lubelskiej klasy A .My amatorzy skazani na porażkę, Sercem zaangażowaniem i ciężka pracą poszliśmy po swoje.I Tu zaczęły się schody ,koszta utrzymania klubu wzrosły A Miasto zmniejszyło nam dofinansowanie do 6 tyś ,chcąc z dumą  reprezentować nasze Miasto zwracamy się o pomoc w zebraniu środków na rok 2019. DZIEKUJEMY Gabaryty


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 354 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Słowicki - awatar

Adam Słowicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Alaa - awatar
Alaa
50
Grzegorz Kryczka - awatar
Grzegorz Kryczka
50
Fabian - awatar
Fabian
50
Przemysław.Anemik twoja kolej - awatar
Przemysław.Anemik twoja kolej
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kibic - awatar
Kibic
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij