Zbiórka Pomoc w leczeniu TRZUSTKI😥😥💚 - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu TRZUSTKI😥😥💚 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w leczeniu TRZUSTKI😥😥💚 - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu TRZUSTKI😥😥💚

0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Borodijuk - awatar

Mariusz Borodijuk

Organizator zbiórki

😥😥Witam serdecznie na imię mi Mariusz i walczę z wieloma chorobami ale najważniejsza jest w tej chwili trzustka gdzie jestem po operacji i zmagam się z bólem każdego dnia ale WALCZĘ i wiem że będzie dobrze😥😥Odżywiałem się za pomocą pompy która za pomocą sądy czyli rurki wprowadzonej przez nos do jelita grubego odżywiałem się specjalistycznym żywieniem które dostarczało mi nie zbędnych witamin potrzebnych do życia😥😥Teraz w tej chwili mam usuniętą rurkę I po troszku jem sam a tak od 2017 roku przez dwa lata nic nie jadłem tylko mogłem pić wodę😥WALCZĘ również z ZUSEM W Łodzi o odszkodowanie KTÓRY ZOSTAWIŁ mnie bez ŚRODKÓW DO ŻYCIA 😥😥I dlatego dziękuję z serca wszystkim osobą z serca za wsparcie za każdą ZŁOTÓWKĘ KTÓRĄ jest dla mnie że złota bo liczy się każdy grosz😥😥We WSZYSTKIM pomaga mi moja Kochana mama która przeznacza swoją emeryturę na moje leczenie I to nie tylko TRZUSTKI bo i TĘTNIAKA NERKI,cukrzycy,nadciśnienia I dyskopatii😥😥KTO bym chciał nam pomóż to bardzo proszę ale też nikt nic nie musi bo wy też macie swoje życie I potrzeby I też chorych w rodzinach I my to ROZUMIEMY z mamą 😥😥💚KAŻDY dzień jest dla mnie darem od Boga I dziękuję z serca mu za to 💚😥BO kto nie choruje to nie ma pojęcia jak może się życie przewartościować z ciągłą walką z chorobą i z ZUSEM I chorym system LECZENIA W Polsce😥😥POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ WAM ZDROWIA BO TEGO SIĘ NIE KUPI ZA ŻADNE PIENIĄDZE😥😥💚KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST BARDZO POMOCNA GDYŻ CIĘŻKO NAM DAĆ RADĘ SOBIE ZE WSZYSTKIM Z CIĄGŁYMI WIZYTAMI U SPECJALISTÓW I KUPOWANIU DROGICH LEKÓW 😢😢KAŻDY DZIEŃ TO WYDATEK I MIĘSIĘCZNIE PRAWIE 600 ZŁ I NIE STARCZA NAM Z MAMA NA INNE POTRZEBY GDYŻ WIADOMO ŻE WSZYSTKO SIĘ ROBI ŻEBY WRÓCIĆ DO ZDROWIA ALE JAK WIECIE NIE JEST TO ŁATWE ALE WIERZĘ ŻE BÓG DA MI SIŁĘ I JAKOŚ TO WSZYSTKO WRÓCI NA SWOJE TORY BARDZO TEGO PRAGNĘ 😢😢💚CHOROBA POCHŁANIA DUŻE PIENIĄDZE A BRAKUJE NAM NA INNE POTRZEBY KTÓRE POTRZEBNE SĄ W DOMU A MARZENIEM MOIM JEST REMONT 😪NIE DLA SIEBIE TYLKO DLA MAMY CHOĆ BY TAK JEJ WYNAGRODZIĆ ŻEBY MOGŁA SPOKOJNIE FUNKCJONOWAĆ 😪😪


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Borodijuk - awatar

Mariusz Borodijuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij