Zbiórka Najpiękniejsze Święta - miniaturka zdjęcia

Najpiękniejsze Święta

Zbiórka Najpiękniejsze Święta - zdjęcie główne

Najpiękniejsze Święta

152 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Lukasz Mogielski - awatar

Lukasz Mogielski

Organizator zbiórki

                                                               Akcja;Paczka 

Jak co roku,przed Świętami,w pogoni za prezentami,warto zatrzymać się na chwilę,zwolnić i pomyśleć o...innych.Na całym swiecie są dzieci osoby starsze bezdomni itd,dla których Świeta to najsmutniejszy okres.Bez rodzin,bez szansy na wielkie prezety,marzą o drobnych rzeczach,a przede wszystkim-o miłości.

Z myślą o najbardziej potrzebujacych dzieciach,osobach starszych,bezdomnych organizujemy jako Firma Sprzątająca U Chłopaków akcję Paczka dla potrzebujacych.Naszym celem jest niesienie pomocy dzieciom osobą starszym bezdomnym,tym ktorzy naprawdę tej pomocy potrzebują.Osobą które tracą cały dobytek w róznych sytuacjach.

Zachęcamy do wsparcia :Przekazanie chociażby 1zł lub przesłania na adres naszej firmy,z dopiskiem darowizna .Zbiórkę prowadzimy cały rok,jest sporo potrzebujacych z różnych przyczyn życiowych nie chodzi tylko o świeta.Pomagamy również pogorzelcom.Jeśli macie Państwo osoby które potrzebują naprawde pomocy prosimy pisac na adres.(W TYTULE PROSIMY PODAĆ JAKIEGO WSPARCIA POTRZEBUJĄ)

Pomagamy w róznych przypadkach nie chodzi tu tylko o świeta.

pomoc równierz dla zwierząt i w innych przypadkach.Zapraszamy do kontaktu.

emeil:[email protected]

zabawek

książek

kosmetyków

przyborów szkolnych

słodyczy

mąki

cukier

herbata itd.


Wywołaj usmiech na twarzach i rozgrzejmy ich serduszka.Pomaganie jest łatwe

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
152 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Lukasz Mogielski - awatar

Lukasz Mogielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lukasz Mogielski - awatar
Lukasz Mogielski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij