Zbiórka Najpiękniejsze Święta - zdjęcie główne

Najpiękniejsze Święta

152 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Mogielski - awatar

Lukasz Mogielski

Organizator zbiórki

                                                               Akcja;Paczka 

Jak co roku,przed Świętami,w pogoni za prezentami,warto zatrzymać się na chwilę,zwolnić i pomyśleć o...innych.Na całym swiecie są dzieci osoby starsze bezdomni itd,dla których Świeta to najsmutniejszy okres.Bez rodzin,bez szansy na wielkie prezety,marzą o drobnych rzeczach,a przede wszystkim-o miłości.

Z myślą o najbardziej potrzebujacych dzieciach,osobach starszych,bezdomnych organizujemy jako Firma Sprzątająca U Chłopaków akcję Paczka dla potrzebujacych.Naszym celem jest niesienie pomocy dzieciom osobą starszym bezdomnym,tym ktorzy naprawdę tej pomocy potrzebują.Osobą które tracą cały dobytek w róznych sytuacjach.

Zachęcamy do wsparcia :Przekazanie chociażby 1zł lub przesłania na adres naszej firmy,z dopiskiem darowizna .Zbiórkę prowadzimy cały rok,jest sporo potrzebujacych z różnych przyczyn życiowych nie chodzi tylko o świeta.Pomagamy również pogorzelcom.Jeśli macie Państwo osoby które potrzebują naprawde pomocy prosimy pisac na adres.(W TYTULE PROSIMY PODAĆ JAKIEGO WSPARCIA POTRZEBUJĄ)

Pomagamy w róznych przypadkach nie chodzi tu tylko o świeta.

pomoc równierz dla zwierząt i w innych przypadkach.Zapraszamy do kontaktu.

emeil:[email protected]

zabawek

książek

kosmetyków

przyborów szkolnych

słodyczy

mąki

cukier

herbata itd.


Wywołaj usmiech na twarzach i rozgrzejmy ich serduszka.Pomaganie jest łatwe

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
152 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Mogielski - awatar

Lukasz Mogielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lukasz Mogielski - awatar
Lukasz Mogielski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij