Zbiórka Zakup 2 aparatów powietrzych - miniaturka zdjęcia

Zakup 2 aparatów powietrzych

Zbiórka Zakup 2 aparatów powietrzych - zdjęcie główne

Zakup 2 aparatów powietrzych

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

W imieniu Zarządu i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Racławicach wracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszej jednostki celem zakupu 2 aparatów powietrznych.

Nasza straż działa od 1927r. Na chwilę obecną mamy na stanie 2 samochody pożarnicze.

GCBA Jelcz 6/32 oraz GLM Żuk. Jesteśmy jednostką typowo do pożarów ze względu na posiadany samochód ciężki gaśniczy o pojemności 6 tyś lirów wody w zbiorniku. Dlatego staramy się aby ratownik mógł się czuć bezpiecznie w czasie akcji. Wiemy że życie i zdrowie jest najważniejsze. Obecnie nie posiadamy ani jednego aparatu, co sprawia nam ogromną bolączkę. Widoczni druhowie używają pożyczonych aparatów. Aparaty to podstawowe wyposażenie wozu który uczestniczy w tego typu zdarzeniach. Podczas jednego z pożarów domu mieszkalnego byliśmy pierwsi na miejscu, 2 naszych druhów podrażniło sobie drogi oddechowe. Niestety odchorowali swoje, jednakże strażak jest skłonny poświęcić swoje zdrowie a nawet życie aby pomóc drugiemu człowiekowi. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku pod adresem:

https://www.facebook.com/OSP.Racławice-1141349919288142/

oraz wsparcia naszej jednostki w  zakupie  jakże ważnego  dla nas sprzętu.

Z góry dziękujemy! :)

Zarząd oraz druhowie OSP Racławice.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij