Zbiórka Zakup 2 aparatów powietrzych - miniaturka zdjęcia

Zakup 2 aparatów powietrzych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup 2 aparatów powietrzych - zdjęcie główne

Zakup 2 aparatów powietrzych

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

W imieniu Zarządu i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Racławicach wracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszej jednostki celem zakupu 2 aparatów powietrznych.

Nasza straż działa od 1927r. Na chwilę obecną mamy na stanie 2 samochody pożarnicze.

GCBA Jelcz 6/32 oraz GLM Żuk. Jesteśmy jednostką typowo do pożarów ze względu na posiadany samochód ciężki gaśniczy o pojemności 6 tyś lirów wody w zbiorniku. Dlatego staramy się aby ratownik mógł się czuć bezpiecznie w czasie akcji. Wiemy że życie i zdrowie jest najważniejsze. Obecnie nie posiadamy ani jednego aparatu, co sprawia nam ogromną bolączkę. Widoczni druhowie używają pożyczonych aparatów. Aparaty to podstawowe wyposażenie wozu który uczestniczy w tego typu zdarzeniach. Podczas jednego z pożarów domu mieszkalnego byliśmy pierwsi na miejscu, 2 naszych druhów podrażniło sobie drogi oddechowe. Niestety odchorowali swoje, jednakże strażak jest skłonny poświęcić swoje zdrowie a nawet życie aby pomóc drugiemu człowiekowi. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku pod adresem:

https://www.facebook.com/OSP.Racławice-1141349919288142/

oraz wsparcia naszej jednostki w  zakupie  jakże ważnego  dla nas sprzętu.

Z góry dziękujemy! :)

Zarząd oraz druhowie OSP Racławice.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij