Zbiórka Pomoc w budowie kosciola - zdjęcie główne

Pomoc w budowie kosciola

1 120 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Peter Jessusek - awatar

Peter Jessusek

Organizator zbiórki

Zbieramy na wykończenie a raczej dokończenie budowy Kosciola p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu -Kondratowie. Proboszczem Parafi jest ksiądz dr. Marek Zolotenki. Parafia jest bardzo mala i nie da rady zebrać środków  na budowę. W kościele powstanie pierwsza w Polsce kaplica dziecka poczętego. Kosciol powstanie pod najwyższym krzyżem górskim na gorze Chełmiec i będzie nawiązanie do Medjugorje. Zapraszamy do odwiedzenia Parafi i budowy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Peter Jessusek - awatar

    Peter Jessusek

    28.08.19
    28.08.19

    Prace trwają. Więcej zobacz na FB na stronie „pomoc w budowie Kosciola „ albo na www.parafiakondratow. boo.pl

    Zdjęcie aktualizacji 36 407

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.10.19
    06.10.19

    Jeżeli my nie pomożemy z pomocą Bożą, to kto ?

1 120 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Peter Jessusek - awatar

Peter Jessusek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Magdalena - awatar
Magdalena
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek Kaczmarczyk - awatar
Jacek Kaczmarczyk
20
Peter Jessusek - awatar
Peter Jessusek
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij