Zbiórka Być dobrym to rzecz szlachetna - miniaturka zdjęcia

Być dobrym to rzecz szlachetna

Być dobrym to rzecz szlachetna

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Komitet społeczny "Kot w Butach" prosi o wsparcie dla TOZ-u oddział w Legnicy.

Mamy do wykarmienia ponad 30 małych jeszcze butelkowych kociąt w większości jeszcze z kocim katarem,w tym jeszcze 5 maluszków po tragicznie zmarłej opiekunce i karmicielce bezdomnych kotów. Nasze domy tymczasowe pękają w szwach przez cały rok też od dorosłych kotów oczekujących na adopcję.Dziewięć z nich to koty po traumatycznych przejściach,wymagające jeszcze leczenia.Są bardzo wycofane,potrzebujące jeszcze więcej troski,pielęgnacji i miłości.Potrzebny jest preparat mlekozastępczy dla kociąt,karma dla juniorków,karma dla dorosłych kotów,żwirek,szczepionki,antybiotyki oraz środki finansowe na usługi weterynaryjne. Corocznie na umowy adopcyjne oddajemy ok. 150 kotów i 50 psów. Pomagamy jak tylko możemy w dostarczaniu karmy czy też usług weterynaryjnych dla naszej wolontariuszki która prowadzi dom tymczasowy dla piesków. Jest to osoba o wielkim sercu,wyłapuje chore i porzucone psy,leczy bardzo często ze swoich środków finansowych ponieważ TOZ/O Legnica nie stać :( Po wyleczeniu szukamy dla nich domów stałych bo nie chcemy aby trafiły do schroniska. Pomagamy również starszej Pani która prowadzi "Koci Ogródek" więcej informacji o Kocim ogródku na naszej stronie toz.legnica.pl w zakładce po prawej stronie "U Haliny"

Koszty utrzymania i leczenia i rehabilitacji zwierząt znacznie przerastają środki którymi dysponujemy.Nie rezygnujemy w ratowaniu bezdomnych zwierząt,nawet gdy braknie nam funduszy.

Legniccy lekarze weterynarii to ludzie o dobrych sercach i leczą nam bezdomne zwierzęta na kredyt.Ale każdy kredyt trzeba spłacić.

Bardzo prosimy o okazanie serduszek i wsparcie dla naszych braci mniejszych. Liczy się każdy grosz.

BŁAGAMY LUDZI O DOBRYCH SERCACH O WPŁATY.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Legnicy

ul. Złotoryjska 50/1

59-220 Legnica


e-mail organizacji :  [email protected]

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij