Zbiórka Być dobrym to rzecz szlachetna - miniaturka zdjęcia

Być dobrym to rzecz szlachetna Jak założyć taką zbiórkę?

Być dobrym to rzecz szlachetna

100 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Komitet społeczny "Kot w Butach" prosi o wsparcie dla TOZ-u oddział w Legnicy.

Mamy do wykarmienia ponad 30 małych jeszcze butelkowych kociąt w większości jeszcze z kocim katarem,w tym jeszcze 5 maluszków po tragicznie zmarłej opiekunce i karmicielce bezdomnych kotów. Nasze domy tymczasowe pękają w szwach przez cały rok też od dorosłych kotów oczekujących na adopcję.Dziewięć z nich to koty po traumatycznych przejściach,wymagające jeszcze leczenia.Są bardzo wycofane,potrzebujące jeszcze więcej troski,pielęgnacji i miłości.Potrzebny jest preparat mlekozastępczy dla kociąt,karma dla juniorków,karma dla dorosłych kotów,żwirek,szczepionki,antybiotyki oraz środki finansowe na usługi weterynaryjne. Corocznie na umowy adopcyjne oddajemy ok. 150 kotów i 50 psów. Pomagamy jak tylko możemy w dostarczaniu karmy czy też usług weterynaryjnych dla naszej wolontariuszki która prowadzi dom tymczasowy dla piesków. Jest to osoba o wielkim sercu,wyłapuje chore i porzucone psy,leczy bardzo często ze swoich środków finansowych ponieważ TOZ/O Legnica nie stać :( Po wyleczeniu szukamy dla nich domów stałych bo nie chcemy aby trafiły do schroniska. Pomagamy również starszej Pani która prowadzi "Koci Ogródek" więcej informacji o Kocim ogródku na naszej stronie toz.legnica.pl w zakładce po prawej stronie "U Haliny"

Koszty utrzymania i leczenia i rehabilitacji zwierząt znacznie przerastają środki którymi dysponujemy.Nie rezygnujemy w ratowaniu bezdomnych zwierząt,nawet gdy braknie nam funduszy.

Legniccy lekarze weterynarii to ludzie o dobrych sercach i leczą nam bezdomne zwierzęta na kredyt.Ale każdy kredyt trzeba spłacić.

Bardzo prosimy o okazanie serduszek i wsparcie dla naszych braci mniejszych. Liczy się każdy grosz.

BŁAGAMY LUDZI O DOBRYCH SERCACH O WPŁATY.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Legnicy

ul. Złotoryjska 50/1

59-220 Legnica


e-mail organizacji :  [email protected]

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga Nova - awatar
Aga Nova
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij