Zbiórka Być dobrym to rzecz szlachetna - miniaturka zdjęcia

Być dobrym to rzecz szlachetna

Być dobrym to rzecz szlachetna

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Komitet społeczny "Kot w Butach" prosi o wsparcie dla TOZ-u oddział w Legnicy.

Mamy do wykarmienia ponad 30 małych jeszcze butelkowych kociąt w większości jeszcze z kocim katarem,w tym jeszcze 5 maluszków po tragicznie zmarłej opiekunce i karmicielce bezdomnych kotów. Nasze domy tymczasowe pękają w szwach przez cały rok też od dorosłych kotów oczekujących na adopcję.Dziewięć z nich to koty po traumatycznych przejściach,wymagające jeszcze leczenia.Są bardzo wycofane,potrzebujące jeszcze więcej troski,pielęgnacji i miłości.Potrzebny jest preparat mlekozastępczy dla kociąt,karma dla juniorków,karma dla dorosłych kotów,żwirek,szczepionki,antybiotyki oraz środki finansowe na usługi weterynaryjne. Corocznie na umowy adopcyjne oddajemy ok. 150 kotów i 50 psów. Pomagamy jak tylko możemy w dostarczaniu karmy czy też usług weterynaryjnych dla naszej wolontariuszki która prowadzi dom tymczasowy dla piesków. Jest to osoba o wielkim sercu,wyłapuje chore i porzucone psy,leczy bardzo często ze swoich środków finansowych ponieważ TOZ/O Legnica nie stać :( Po wyleczeniu szukamy dla nich domów stałych bo nie chcemy aby trafiły do schroniska. Pomagamy również starszej Pani która prowadzi "Koci Ogródek" więcej informacji o Kocim ogródku na naszej stronie toz.legnica.pl w zakładce po prawej stronie "U Haliny"

Koszty utrzymania i leczenia i rehabilitacji zwierząt znacznie przerastają środki którymi dysponujemy.Nie rezygnujemy w ratowaniu bezdomnych zwierząt,nawet gdy braknie nam funduszy.

Legniccy lekarze weterynarii to ludzie o dobrych sercach i leczą nam bezdomne zwierzęta na kredyt.Ale każdy kredyt trzeba spłacić.

Bardzo prosimy o okazanie serduszek i wsparcie dla naszych braci mniejszych. Liczy się każdy grosz.

BŁAGAMY LUDZI O DOBRYCH SERCACH O WPŁATY.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Legnicy

ul. Złotoryjska 50/1

59-220 Legnica


e-mail organizacji :  [email protected]

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij