Zbiórka Hania kontra mukowiscydoza - zdjęcie główne

Hania kontra mukowiscydoza

230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Przybylski - awatar

Marcin Przybylski

Organizator zbiórki

Witam, chciałbym prosić o pomoc dla rodziny którą znam. Dobrzy ludzie doznali szczęście w nieszczęściu. Długo czekali na córkę. Kiedy ich szczęście przyszło na świat spotkali się ze smutną wiadomością. Ich córka Hania urodziła się z niedrożnością smółkową. W drugiej dobie przeszła operacje usunięcia jelita cienkiego. 

Po wszystkich badaniach okazało się że dziewczynka jest chora na śmiertelną nieuleczalną chorobę - mukowiscydozę. 

Rodzice dzielnie walczą o każdy jej oddech. 

Leki, sprzęt do rehabilitacji... 

Pomyślałem że pomogę im chociaż trochę i chciałbym razem z Wami kupić trampoline domową która jest niezbędna do rehabilitacji Hani aby mogła skacząc oczyszczać płuca z wydzieliny która jej zalega. 

Błagam, pomóżcie mi uzbierać kwotę. 

Na fb można śledzić stronę Hani. 

Hanna Karbowiak - dzielna wojowniczka. 


Mogę przesłać dokumenty potwierdzające stan dziewczynki. 


Rodzice wyrazili zgodę na publikację zdjęć i założenie zbiórki ale chce żeby widzieli że to ma sens, że ludzie mają dobre serca. 


Z góry dziękuję. ❤️ ❤️ ❤️ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Przybylski - awatar

Marcin Przybylski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Łukasz - awatar
Łukasz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Selfia - awatar
Selfia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij