Zbiórka Hania kontra mukowiscydoza - miniaturka zdjęcia

Hania kontra mukowiscydoza

Zbiórka Hania kontra mukowiscydoza - zdjęcie główne

Hania kontra mukowiscydoza

20 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marcin Przybylski - awatar

Marcin Przybylski

Organizator zbiórki

Witam, chciałbym prosić o pomoc dla rodziny którą znam. Dobrzy ludzie doznali szczęście w nieszczęściu. Długo czekali na córkę. Kiedy ich szczęście przyszło na świat spotkali się ze smutną wiadomością. Ich córka Hania urodziła się z niedrożnością smółkową. W drugiej dobie przeszła operacje usunięcia jelita cienkiego. 

Po wszystkich badaniach okazało się że dziewczynka jest chora na śmiertelną nieuleczalną chorobę - mukowiscydozę. 

Rodzice dzielnie walczą o każdy jej oddech. 

Leki, sprzęt do rehabilitacji... 

Pomyślałem że pomogę im chociaż trochę i chciałbym razem z Wami kupić trampoline domową która jest niezbędna do rehabilitacji Hani aby mogła skacząc oczyszczać płuca z wydzieliny która jej zalega. 

Błagam, pomóżcie mi uzbierać kwotę. 

Na fb można śledzić stronę Hani. 

Hanna Karbowiak - dzielna wojowniczka. 


Mogę przesłać dokumenty potwierdzające stan dziewczynki. 


Rodzice wyrazili zgodę na publikację zdjęć i założenie zbiórki ale chce żeby widzieli że to ma sens, że ludzie mają dobre serca. 


Z góry dziękuję. ❤️ ❤️ ❤️ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marcin Przybylski - awatar

Marcin Przybylski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Selfia - awatar
Selfia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij