Zbiórka Visualpoi V4 - Marzenie i pasja - miniaturka zdjęcia

Visualpoi V4 - Marzenie i pasja

Zbiórka Visualpoi V4 - Marzenie i pasja - zdjęcie główne

Visualpoi V4 - Marzenie i pasja

1 274 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Damian Sulżycki - awatar

Damian Sulżycki

Organizator zbiórki

 Dzień dobry, cześć i czołem!
      Na imię mi Damian, choć wielu zna mnie pod pseudonimem artystycznym - Vedi.  W moim mieście jestem rozpoznawalny dzięki mojej pasji. Pasjonuje się poikarstwem oraz jego historią. Kiedy zacząłem trenować poikarstwo, moje życie to jeden wielki trening. Zakochałem się w poikach, jak tylko nauczyłem się pierwszego tricku - "Trójki". Trenuje już prawie trzeci rok (na treningach oraz idąc przez miasto). Nie wyobrażam sobie mojego życia bez moich kochanych Puchaczy. Wielu twierdzi, że między innymi dzięki mnie Stargard zyskuje swoją osobowość, cechy szczególne. Pragnę stać się maskotką, symbolem mojego urokliwego miasta. Chcę by ludzie mogli na mnie polegać, jak i ufnie polecać moją pasję, którą dzielę z innymi.
     Celem mojej zbiórki pieniędzy jest spełnienie mojego marzenia, które z racji swojej ceny jest dla mnie dość odległe - Maxi VisualPoi v4. Sprzęt pozwala na wyświetlanie obrazów takich jak loga, avatary, symbole itp. w jakości HD. Kwota jaką chcę zebrać to całkowity koszt poiek wraz z podatkiem oraz przesyłką. Nie potrafię określić, jak wielkim krokiem dla reklamy Stargardu byłyby występy z takim sprzętem. Spełniłoby się moje marzenie o byciu symbolem, osobą która przyczyniłaby się do reklamy Stargardu jeżdżąc na pokazy. Poszerzyłoby to również mój wachlarz pokazowy. Będzie to moim życiowym osiągnięciem oraz mógłbym śmiało mówić "Exegi Monumentum". Chcę żyć w świadomości, że miałem solidny wkład w promocje mojego Stargardu oraz poikarstwa, oczywiście wszystko za sprawą Was i Waszej hojności.
     Jeżeli uda mi się dzięki Wam uzbierać tę kwotę, osobiście przygotuje dla was układ dziękczynny z udziałem właśnie tego sprzętu oraz nagrany z tego film udostępnię na swojej stronie facebookowej. W głębi serca wiem, że dzięki Wam to się uda! Pięknie dziękuje za każdą złotówkę przeznaczoną na spełnienie mojego marzenia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Goldberg - awatar

  Goldberg

  08.08.19
  08.08.19

  Ostrzegałem! :P

 • Małgorzata Nizińska - awatar

  Małgorzata Nizińska

  26.07.19
  26.07.19

  Tworzysz magię Vedi! ❤️

 • Kasia de - awatar

  Kasia de

  10.05.19
  10.05.19

  Wishing nothing but the best ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.19
  06.05.19

  Jesteście wielcy. Niezwykle utalentowana grupa, która naprawdę może promować nasze miasto

1 274 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Damian Sulżycki - awatar

Damian Sulżycki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Kasia B - awatar
Kasia B
20
Ewelka - awatar
Ewelka
20
Maja Daniel - awatar
Maja Daniel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Goldberg - awatar
Goldberg
102
sisi - awatar
sisi
50
Małgorzata Nizińska - awatar
Małgorzata Nizińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ARON - awatar
ARON
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij