Zbiórka Vege dla klimatu - zdjęcie główne

Vege dla klimatu

1 803 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wesprzyj naszą zbiórkę na akcje uliczne dla klimatu.
#vegedlaklimatu

Nasza planeta potrzebuje pomocy! 

Stoimy w obliczu katastrofy klimatycznej. Zmiana klimatu to niezaprzeczalny fakt, a jej poważne konsekwencje odczuwamy już teraz. Gatunek ludzki na skutek swojej działalności doprowadził Ziemię do krytycznego momentu, a korporacje i rządy ignorują jeden z największych problemów naszej cywilizacji - kryzys planetarny.

Topniejące lodowce, masowa deforestacja, kryzys wodny, wymieranie gatunków, zanikanie bioróżnorodności, zanieczyszczanie środowiska, ogromna emisja gazów cieplarnianych to tylko niektóre przejawy gigantycznej dewastacji naszej planety. Anomalie pogodowe, dotkliwe susze, intensywne powodzie, szalejące pożary - skutki zmiany klimatu widzimy na własne oczy, czemu więc tak mało mówimy o ich przyczynach?

Za tym wszystkim stoi przemysł. Po pierwsze oparty na spalaniu paliw kopalnych, po drugie prowadzony na ogromną skalę przemysłowy chów zwierząt. Hodowanie i zabijanie co roku dziesiątek miliardów zwierząt ma ogromny wpływ na środowisko i zmianę klimatu. Organizujemy więc objazdowe akcje uliczne, dzięki którym ludzie poznają związek przemysłowego chowu zwierząt i diety bazującej na mięsie z niewyobrażalną wręcz dewastacją naszej planety.

Ratowanie Ziemi, przyszłości naszej i kolejnych pokoleń leży w naszych rękach. Musimy się angażować i działać, nie czekać aż ktoś zrobi to za nas. W grupie tkwi ogromna siła, jednoczmy się w działaniach na rzecz planety Ziemi. Czas aby ludzie otworzyli serca dla Matki Ziemi, zaangażowali się emocjonalnie, motywowali innych. Obudźmy lawinę pozytywnych zmian w ludzkiej świadomości, walczmy o planetę, która jest domem naszym i milionów innych gatunków.

Znacie już nasze akcje uliczne ujawniające okrutne oblicze przemysłowego chowu zwierząt. Tym razem plansze będą prezentować fakty klimatyczne i ich związek z przemysłem, który jest destrukcyjny nie tylko dla zwierząt, ale całej planety. Ponadto będziemy rozmawiać i rozdawać przygotowane przez nas materiały edukacyjne, zaangażujemy w akcje ludzi i media, a ponadto planujemy atrakcyjne niespodzianki dzięki którym ciężko będzie przejść obok nas obojętnie.

Odwiedzimy około dwadzieścia polskich miast z ważnym przekazem, będziemy zachęcać do aktywizmu na rzecz klimatu, żądać systemowych zmian, uświadamiać jak ważne są nasze codzienne wybory konsumenckie. Nie godzimy się na kreowanie indywidualnej odpowiedzialności za zmianę klimatu, podczas gdy podmioty za to odpowiedzialne nie robią nic, aby tym zmianom przeciwdziałać. Nie godzimy się też na bezczynność. Każdy może zostać aktywistą/ką klimatycznym/ą i zapoczątkowywać zmiany, które jak lawina zainspirują innych. Działajmy i ratujmy planetę - jeszcze nie jest za późno.

Wesprzyj naszą zbiórkę, pomóż zrealizować nasz aktywistyczny plan i razem z nami działaj dla klimatu. Nikt inny oprócz nas samych nie zniszczy Ziemi i nikt inny oprócz nas samych jej nie uratuje - Jonathan Foer.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 803 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Romek K. - awatar
Romek K.
20
Lola - awatar
Lola
100
Janina K - awatar
Janina K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Tukallo - awatar
Magdalena Tukallo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Gaweł - awatar
Paweł Gaweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij