Zbiórka Vege dla klimatu - zdjęcie główne

Vege dla klimatu

1 803 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wesprzyj naszą zbiórkę na akcje uliczne dla klimatu.
#vegedlaklimatu

Nasza planeta potrzebuje pomocy! 

Stoimy w obliczu katastrofy klimatycznej. Zmiana klimatu to niezaprzeczalny fakt, a jej poważne konsekwencje odczuwamy już teraz. Gatunek ludzki na skutek swojej działalności doprowadził Ziemię do krytycznego momentu, a korporacje i rządy ignorują jeden z największych problemów naszej cywilizacji - kryzys planetarny.

Topniejące lodowce, masowa deforestacja, kryzys wodny, wymieranie gatunków, zanikanie bioróżnorodności, zanieczyszczanie środowiska, ogromna emisja gazów cieplarnianych to tylko niektóre przejawy gigantycznej dewastacji naszej planety. Anomalie pogodowe, dotkliwe susze, intensywne powodzie, szalejące pożary - skutki zmiany klimatu widzimy na własne oczy, czemu więc tak mało mówimy o ich przyczynach?

Za tym wszystkim stoi przemysł. Po pierwsze oparty na spalaniu paliw kopalnych, po drugie prowadzony na ogromną skalę przemysłowy chów zwierząt. Hodowanie i zabijanie co roku dziesiątek miliardów zwierząt ma ogromny wpływ na środowisko i zmianę klimatu. Organizujemy więc objazdowe akcje uliczne, dzięki którym ludzie poznają związek przemysłowego chowu zwierząt i diety bazującej na mięsie z niewyobrażalną wręcz dewastacją naszej planety.

Ratowanie Ziemi, przyszłości naszej i kolejnych pokoleń leży w naszych rękach. Musimy się angażować i działać, nie czekać aż ktoś zrobi to za nas. W grupie tkwi ogromna siła, jednoczmy się w działaniach na rzecz planety Ziemi. Czas aby ludzie otworzyli serca dla Matki Ziemi, zaangażowali się emocjonalnie, motywowali innych. Obudźmy lawinę pozytywnych zmian w ludzkiej świadomości, walczmy o planetę, która jest domem naszym i milionów innych gatunków.

Znacie już nasze akcje uliczne ujawniające okrutne oblicze przemysłowego chowu zwierząt. Tym razem plansze będą prezentować fakty klimatyczne i ich związek z przemysłem, który jest destrukcyjny nie tylko dla zwierząt, ale całej planety. Ponadto będziemy rozmawiać i rozdawać przygotowane przez nas materiały edukacyjne, zaangażujemy w akcje ludzi i media, a ponadto planujemy atrakcyjne niespodzianki dzięki którym ciężko będzie przejść obok nas obojętnie.

Odwiedzimy około dwadzieścia polskich miast z ważnym przekazem, będziemy zachęcać do aktywizmu na rzecz klimatu, żądać systemowych zmian, uświadamiać jak ważne są nasze codzienne wybory konsumenckie. Nie godzimy się na kreowanie indywidualnej odpowiedzialności za zmianę klimatu, podczas gdy podmioty za to odpowiedzialne nie robią nic, aby tym zmianom przeciwdziałać. Nie godzimy się też na bezczynność. Każdy może zostać aktywistą/ką klimatycznym/ą i zapoczątkowywać zmiany, które jak lawina zainspirują innych. Działajmy i ratujmy planetę - jeszcze nie jest za późno.

Wesprzyj naszą zbiórkę, pomóż zrealizować nasz aktywistyczny plan i razem z nami działaj dla klimatu. Nikt inny oprócz nas samych nie zniszczy Ziemi i nikt inny oprócz nas samych jej nie uratuje - Jonathan Foer.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 803 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Romek K. - awatar
Romek K.
20
Lola - awatar
Lola
100
Janina K - awatar
Janina K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Tukallo - awatar
Magdalena Tukallo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Gaweł - awatar
Paweł Gaweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij