Zbiórka Zbieramy dla Pawła/ENGLISH BELOW - miniaturka zdjęcia

Zbieramy dla Pawła/ENGLISH BELOW Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy dla Pawła/ENGLISH BELOW - zdjęcie główne

Zbieramy dla Pawła/ENGLISH BELOW

56 774 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 550 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Urban, Adam Pawłowski - awatar

Krystyna Urban, Adam Pawłowski

Organizator zbiórki

Witam wszystkich w imieniu Pawła...

Paweł w styczniu przejdzie skomplikowaną operacje odbudowy kości czaszki, trzymajcie za niego mocno kciuki !!!

Dzięki tej operacji będzie mógł uczestniczyć w rehabilitacji polegającej na elektrostymulacji mózgu, już w przyszłym roku tj. VI/2022 pojedzie do Bydgoszczy na rehabilitację!!! 


Bydgoszcz 4 lipca 2021

Chcielibyśmy podzielić się z Wami tym jak wygląda rehabilitacja Pawła i co udało się osiągnąć dzięki Waszemu wsparciu na pomagam.pl

1. Rehabilitacja w Bydgoszczy.


 

2. Został zakupiony wózek inwalidzki, oraz specjalistyczne łóżko.

3. Zakupiliśmy ortezę na nogę, aby Paweł mógł zacząć uczyć się chodzić, oczywiście bez rehabilitacji domowej nie było by to możliwe.

                                                     DZIĘKUJEMY!!!

------------------------------------------------------------------------------------------
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe w celu dalszej, rehabilitacji dla Pawła. Ośrodek do którego ma zostać przewieziony znajduje się w Bydgoszczy a koszt rehabilitacji to ok 16-17 tys. / miesięcznie.

REHABILITACJA POMAGA PAWŁOWI !!!

PROSIMY O DALSZE WSPARCIE!!!


Możesz również wpłacić 1% na subkonto Pawła.

JAK  PRZEKAZAĆ 1%...

Wypełnij w zeznaniu PIT wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego wpisując:

KRS: 0000270809

CEL SZCZEGÓŁOWY: PAWŁOWSKI, 11895


.............................................................................................................................................


Przypomnijmy:

07.07.2019 doszło do tragedii. Paweł spadł z dachu w wyniku czego doznał rozległego uszkodzenia czaszkowo-mózgowego. Trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Lesznie gdzie został operowany. Wykonano mu trepanację czaszki i usunięto krwiaka, w śpiączce farmakologicznej przebywał przez około 14 dni a po jego wybudzeniu pojawił się obrzęk mózgu. Paweł stracił przytomność i kolejne dni przeleżał w śpiączce farmakologicznej. Niestety, obrzęk był duży i wyrządził u Pawła uszkodzenia mózgu, pojawiały się infekcje, bakterie, gorączka... Na początku Paweł był podłączony do sprzętu medycznego który pomagał mu w przeżyciu każdego kolejnego dnia...

Paweł, wygrał ten trudny okres w szpitalu...

Dzięki wielu serdecznym osobom którzy wsparli go finansowo i nie tylko, trafił do Centrum Rehabilitacji w Krakowie Votum. Tu wyspecjalizowana załoga rehabilitantów osiągnęła bardzo dużo, za co serdecznie dziękujemy.

 Niestety, Paweł do dziś nie mówi, a jego prawa strona ciała jest sparaliżowana. Kontakt z nami utrzymuje wzrokowy i słuchowy. 

  Wierzymy że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie zamierzonych celów  i będzie wkładem w rozwój i przyszłość Pawła.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc.

Paweł nie raz zwycięsko walczył z trudnym przeciwnikiem.

Tym razem stoi przed największym wyzwaniem. 

Walką o własne życie... 


 


Jak możesz pomóc? 

1)     Kliknij przycisk „Wpłać teraz” i przekaż dowolny datek na pomoc Pawłowi.  Dla osób z zagranicy są opcje obsługujące kartę płatniczą oraz PayPal 

2)     Udostępnij tę zbiórkę: rodzinie, przyjaciołom, na Facebooku, zapomocą messengera, czy maila. Im więcej osób się dowie tym większa szansa dla Pawła!  

 

Wierzę ze specjalistyczna rehabilitacja przyniesie dobre wyniki i Paweł będzie mógł do nas wrócić zdrowy,cieszyć się życiemi spełniać swoje marzenia. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie

We collect for Paweł!
 
07/07/2019, there was an accident. Paweł fell from the roof as a result of which he has a big Traumatic Brain Injury. In severe condition, he fought for survival for over a month.
Not once has he fought a difficult opponent victoriously, but this time he faces the biggest challenge. He is fighting for his own life.

From 25.09, I am with Paweł at the Polish Center for Functional Rehabilitation Votum in Kaków. Paweł has a high-calorie diet and proper medical care finally. Every day many therapists work with him, and by small steps, he makes progress. He is prepared for self-breathing and meals. To continue the therapy, we have to stay for the next month, but this is very expensive.


Dear donors, thank you very much for your help in financing the first month. I am asking in my and Paweł's behalf for help in supporting continuing treatment. Thank you with all my heart for every zloty donated to Paweł's!


How can you help

1) Click "Donate now" and give any donation to Paweł's help. For people from abroad, some options support payment card and PayPal: You have to press: "wplac teraz."  You choose the amount with you would like to donate or use "inna" for other amounts and use option as "PayPal" or "karta" (for credit cards).  

2) Share this collection: with family, friends, on Facebook, via messenger or email. The more people find out, the greater the chance for Paweł!

 I believe that specialist rehabilitation will bring good results, and Paweł will be able to come back to us healthy, enjoy life, and fulfill his dreams. Thanks again for your support! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2021
  03.05.2021

  proszę się nie poddawać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2021
  26.03.2021

  Z całego serca, życzę powrotu do zdrowia! Panie Pawle, niech Pan się trzyma!

 • Marta - awatar

  Marta

  14.12.2019
  14.12.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2019
  10.12.2019

  Zdrowia!

 • Wiola Mazelanik - awatar

  Wiola Mazelanik

  04.12.2019
  04.12.2019

  Dużo siły 😘😘😘

56 774 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 550 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Urban, Adam Pawłowski - awatar

Krystyna Urban, Adam Pawłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 550

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hammermann - awatar
Hammermann
500
Łukasz Lewiński - awatar
Łukasz Lewiński
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij