Zbiórka Katowice i okolice z lotu ptaka - miniaturka zdjęcia

Katowice i okolice z lotu ptaka

Zbiórka Katowice i okolice z lotu ptaka - zdjęcie główne

Katowice i okolice z lotu ptaka

0 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Patryk Weihrauch - awatar

Patryk Weihrauch

Organizator zbiórki


KIM JESTEM? 

Nazywam się Patryk Weihrauch, mam 20 lat i mieszkam w Katowicach.  W tym roku kończę szkołę zawodową, po której zamierzam iść na kurs z fotografii. Od  trzech lat amatorsko zajmuje się makro fotografią oraz fotografuję zachody i wschody słońca oraz krajobrazy.  


Na co zbieram pieniądze?

Moim marzeniem jest fotografować krajobrazy dronem oraz ich filmowania. I z tego powodu chciałbym jeszcze w tym roku zakupić drona DJI SPARK z całym wyposażeniem, ale problem w tym, że nie uzbieram potrzebnych pieniędzy na jego zakup.  

Przeglądając internet zauważyłem, jak mało według mnie jest ciekawych zdjęć z lotu ptaka i że prawie nie ma tych z zachodem słońca.  

CO BYM CHCIAŁ UCHWYCIĆ? 

Chciałbym sfotografować obiekty takie jak Katowicki spodek, rynek, NOSPR, Muzeum Śląskim i wiele innych miejsc.  

Wiem, że nic ciekawego nie napisałem, ale bardzo was proszę o wsparcie. 

Tym którzy dorzucą choć złotówkę, bardzo bardzo dziękuję, może moje marzenie się spełni. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Patryk Weihrauch - awatar

Patryk Weihrauch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij