Zbiórka Rehabilitacja i Leczenie - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i Leczenie

Zbiórka Rehabilitacja i Leczenie - zdjęcie główne

Rehabilitacja i Leczenie

0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Violetta Gackowska - awatar

Violetta Gackowska

Organizator zbiórki

Witam jestem mama 12 letniego Radka który ma stwierdzonych 5 chorób.

Choroba lesniewskiego crochna-choroba jelit może dojść do obcięcia części jelita

15do 20 biegunkę dziennie.Szczególna dieta.Niedoczynnosc tarczycy-haschimoto organizm traktuje tarczyce jako obcą.Bradykardia-zwolniony sercowo.Reaktywne zapalenie stawów.

Niedoczynność tarczycy-ostatni wynik 97 tsh norma 5

Izolowany niedobór IGA-brak odporności.

Wszystkie te choroby są immunologiczne pochodza z autoagresji.Od 4 lat syn ma nauczanie indywidualne w domu.Wciąż jest na sterydach oraz hormonach.Prosimy ludzi o dobrym sercu o pomoc.Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna.Dziekujemy

Stwierdzono następna chorobę 

Artralgia stawów kolanowych.Jest znowu krew w małe następny rzut choroby przykre.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Violetta Gackowska - awatar

  Violetta Gackowska

  11.07.17
  11.07.17

  Prosimy o pomoc

  Zdjęcie aktualności 6 219

0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Violetta Gackowska - awatar

Violetta Gackowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij