
Witam nazywam się Tomek, pochodzę z małej miejscowości w województwie Śląskim. Dwa lata temu udało mi się rozpocząć studia na kierunku fizjoterapia o których zawsze marzyłem. Zawsze chciałem pomagać ludziom po urazach a najbardziej pracować ze sportowcami, niestety dowiedziałem się że po samych studiach nie będę miał praktycznie szans znaleźć pracy w zawodzie, moim jedynym wyjściem jest zrobienie kursów które są bardzo drogie. Jednym z tego typu kursów jest kurs terapii manualnej który niestety kosztuje 10tys zł. Bez tego kursu nic nie zacznę, po studiach będę dalej stał w miejscu i mogę iść sprzątać ulice. W mojej rodzinie nigdy się nie przelewało więc niestety z tej strony wsparcia nie mogę szukać, długo się zastanawiałem czy prosić państwa o pomoc na tego typu stronie, ale chęć pracy w moim zawodzie jest czymś o czym marze najbardziej. Państwa pieniądze mogą mi zagwarantować przyszłość i rozwijanie się, będę wdzięczny za najmniejszą wpłatę, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. Tomek.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!