Zbiórka Remont 100 letniego siedliska - miniaturka zdjęcia

Remont 100 letniego siedliska

Piotr Żychowski - awatar

Piotr Żychowski

Organizator zbiórki

Mam na imię Piotr. Jestem optymistą i wizjonerem. Od lat prowadzę małą firmę. Mam żonę i trójkę dzieci. Siedlisko które chce wyremontować jest moim rodzinnym domem. Jestem tam trzecim pokoleniem. Założył je mój Dziadek Franciszek gdzie z babcią Wandą wychowali ósemkę dzieci w tym mojego Tatę. Nas był pięcioro. Siedlisko to było zawsze pełne życia a czas wypełniała praca dająca utrzymanie. Był to jeden z pierwszych domów w sąsiedztwie Dworu w Lusławicach i Klasztoru Sióstr Bernardynek właśnie w Kończyskach w Małopolsce.

Zebrane pieniądza zbieram na remont generalny tego miejsca gdzie chcę zatrzymać czas i udowodnić, że nie warto się spieszyć. Nie jest to remont pod zamieszkanie dla mojej rodziny - tylko dla klientów, gości i podróżujących po Małopolsce. Też dla WAS drodzy darczyńcy.

Mamy dość czasu, jeśli wykorzystujemy go właściwie - mawiał Johan Wolfgang Goethe

Pieniądze chcę przeznaczyć na wierne odrestaurowanie tego miejsca.

Każda pomoc będzie bardzo ważna i każdemu będę wdzięczny. Już dzisiaj zapraszam na herbatę, kawę i ciacho od serca. Proszę pomóżcie mi przywrócić miniony czas. Obiecuje, że warto. To moja misja. Mój cel...        

Aktualności

 • Piotr Żychowski - awatar

  Piotr Żychowski

  18.04.18
  18.04.18

  Witam, To fragment spichlerza z podkową (na szczęście dla wszystkich) który czeka na renowacje i wasze wsparcie. Pamiętam jako dziecko kiedy wewnątrz u sufitu wisiały pachnące swojskie wyroby: kiełbasy, boczki, polędwice i szynki wszystko wędzone. Na podłodze (drewnianej) stały krzesła-taborety a na nich worki z mąkąpszenną, żytnią i otrębami na żurek... W sąsiekach dumnie "leżakowało"zboże - pszenica, żyto, owies i trochę jęczmienia w których (dość głęboko) przechowywaliśmy swoje jabłka i przede wszystkim gruszki. Znikały stamtąd przed Bożym Narodzeniem gdyż mróz coraz to bardziej siarczysty nie pozwalał na pobyt w tym pachnącym i zacisznym zakątku. To drewno ma sto kilka lat i ma się dobrze - czego nam wszystkim życzę.

  Zdjęcie aktualności 14 220

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.18
  17.04.18

  Powodzenia!

  • Piotr Żychowski - awatar

   Piotr Żychowski - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   Bardzo dziękuje za przekazaną kwotę i pomoc w drodze do mojego celu. Postaram się nie zawieść. To inspiruje. Proszę też o promocje mojej misji wśród swoich bliskich i znajomych. Dziękuje!

Piotr Żychowski - awatar

Piotr Żychowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

ANTEK - awatar
100
ANTEK
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij