Zbiórka MARTY nowy wózek elektryczny - miniaturka zdjęcia

MARTY nowy wózek elektryczny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MARTY nowy wózek elektryczny - zdjęcie główne

MARTY nowy wózek elektryczny

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Prośba o pomoc .

MARTA, 9-letnia mieszkanka poznańskiej Wildy, urodziła się z dysplazją lewej dolnej i górnej kończyny oraz brakiem kości strzałkowej w kończynie prawej dolnej.

Do października 2017r. wychowywaniem Marty zajmowała się jej niewidoma mama, niestety poważnie zachorowała i wszystkie obowiązki związanie z wychowywaniem dziewczynki spadły na babcie i ciocię Magdę.

Dziewczynka mimo trudności, jakie spotykają ją w życiu codziennym jest niezwykle pogodnym, ciepłym, uśmiechniętym i ruchliwym dzieckiem. Przeważnie po domu porusza się na deskorolce, poza domem zaś, na niedostosowanym do jej potrzeb wózku inwalidzkim. Mała Marta jest wielką miłośniczką zwierząt, posiada dwoje przyjaciół: psa oraz kota.

Rodzina Marty jest w bardzo trudnej sytuacji. Leki, rehabilitacja, rzeczy codziennego użytku, ubrania, są bardzo kosztowne. Najbardziej jednak na ten moment potrzebna jest pomoc doraźna: proszki do prania, płyny do płukania, kosmetyki, chemia gospodarcza, ubrania, jedzenie (mąka, makarony, kasze, ryż) czy karma dla jej zwierząt.

Marzeniem Marty, jest nowoczesny wózek elektryczny, dzięki któremu łatwiej będzie się przemieszczać i będzie bardziej samodzielna oraz mały telewizor na którym mogłaby oglądać bajki.

Prosimy o pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij