Zbiórka MARTY nowy wózek elektryczny - miniaturka zdjęcia

MARTY nowy wózek elektryczny

Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Prośba o pomoc .

MARTA, 9-letnia mieszkanka poznańskiej Wildy, urodziła się z dysplazją lewej dolnej i górnej kończyny oraz brakiem kości strzałkowej w kończynie prawej dolnej.

Do października 2017r. wychowywaniem Marty zajmowała się jej niewidoma mama, niestety poważnie zachorowała i wszystkie obowiązki związanie z wychowywaniem dziewczynki spadły na babcie i ciocię Magdę.

Dziewczynka mimo trudności, jakie spotykają ją w życiu codziennym jest niezwykle pogodnym, ciepłym, uśmiechniętym i ruchliwym dzieckiem. Przeważnie po domu porusza się na deskorolce, poza domem zaś, na niedostosowanym do jej potrzeb wózku inwalidzkim. Mała Marta jest wielką miłośniczką zwierząt, posiada dwoje przyjaciół: psa oraz kota.

Rodzina Marty jest w bardzo trudnej sytuacji. Leki, rehabilitacja, rzeczy codziennego użytku, ubrania, są bardzo kosztowne. Najbardziej jednak na ten moment potrzebna jest pomoc doraźna: proszki do prania, płyny do płukania, kosmetyki, chemia gospodarcza, ubrania, jedzenie (mąka, makarony, kasze, ryż) czy karma dla jej zwierząt.

Marzeniem Marty, jest nowoczesny wózek elektryczny, dzięki któremu łatwiej będzie się przemieszczać i będzie bardziej samodzielna oraz mały telewizor na którym mogłaby oglądać bajki.

Prosimy o pomoc!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij