Zbiórka MARTY nowy wózek elektryczny - miniaturka zdjęcia

MARTY nowy wózek elektryczny

Zbiórka MARTY nowy wózek elektryczny - zdjęcie główne

MARTY nowy wózek elektryczny

0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Prośba o pomoc .

MARTA, 9-letnia mieszkanka poznańskiej Wildy, urodziła się z dysplazją lewej dolnej i górnej kończyny oraz brakiem kości strzałkowej w kończynie prawej dolnej.

Do października 2017r. wychowywaniem Marty zajmowała się jej niewidoma mama, niestety poważnie zachorowała i wszystkie obowiązki związanie z wychowywaniem dziewczynki spadły na babcie i ciocię Magdę.

Dziewczynka mimo trudności, jakie spotykają ją w życiu codziennym jest niezwykle pogodnym, ciepłym, uśmiechniętym i ruchliwym dzieckiem. Przeważnie po domu porusza się na deskorolce, poza domem zaś, na niedostosowanym do jej potrzeb wózku inwalidzkim. Mała Marta jest wielką miłośniczką zwierząt, posiada dwoje przyjaciół: psa oraz kota.

Rodzina Marty jest w bardzo trudnej sytuacji. Leki, rehabilitacja, rzeczy codziennego użytku, ubrania, są bardzo kosztowne. Najbardziej jednak na ten moment potrzebna jest pomoc doraźna: proszki do prania, płyny do płukania, kosmetyki, chemia gospodarcza, ubrania, jedzenie (mąka, makarony, kasze, ryż) czy karma dla jej zwierząt.

Marzeniem Marty, jest nowoczesny wózek elektryczny, dzięki któremu łatwiej będzie się przemieszczać i będzie bardziej samodzielna oraz mały telewizor na którym mogłaby oglądać bajki.

Prosimy o pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Milena Rudzińska - awatar

Milena Rudzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij