Zbiórka Na nowe, lepsze życie. - zdjęcie główne

Na nowe, lepsze życie.

0 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kowalska - awatar

Monika Kowalska

Organizator zbiórki

Kochani pomóżcie mi uratować tą bidule, która zawitała do nas w środę do sklepu. Przyszła wystraszona, miałcząca i głodna. Prawdopodobnie została porzucona, bo jest bardzo przyjazna i garnie się do człowieka. Przytula się do niego po wzięciu na ręce. Nawet moja kotka choć jest bardzo przytulaśna nie wtula się tak jak on. To kotek. Ok 2 letni.

Wieczór i noc tego dnia spędził samotnie pod sąsiednim sklepem. Zostawiłam go ponieważ liczyłam na to, że może ma właściciela, który go szuka. W czwartek zastałam go w tym samym miejscu w którym leżał jak odchodziłam dzień wcześniej do domu. Po pracy zabrałam go więc do weterynarza. Został odrobaczony, odpchlony i odświerzbiony. Czeka go jeszcze kilka wizyt u weterynarza.

I stąd moja prośba do Was. Pomóżcie a właściwie wesprzyjcie mnie finansowo. Potrzebuję go jeszcze zaszczepić, podać tabletkę na odrobaczenie taką na jeszcze inne pasożyty i wykastrować. Już teraz próbuję znaleźć dla niego stały, kochający domek. Jeśli takowy się znajdzie już teraz, pieniążki zostaną przekazane nowemu opiekunowi. U mnie nie może zostać. Cały dzień jesteśmy poza domem i nie mamy czasu na to aby  nauczyć koty wspólnego życia. Teraz mieszkają osobno.

Dlatego pomóżcie mi go wykurować  i przekazujcie wiadomość dalej. Tych pieniążków nie trzeba wiele ale dzięki temu, że przyłączycie się do tej zbiórki odciążycie mnie finansowo, bo czasem bywa ciężko.

Sprawmy wspólnie by miał jeszcze dobre życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kowalska - awatar

Monika Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij