Zbiórka Pomóż mi stoczyć walkę o życie.. - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi stoczyć walkę o życie.. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi stoczyć walkę o życie.. - zdjęcie główne

Pomóż mi stoczyć walkę o życie..

3 681 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Beata - awatar

Agnieszka Beata

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo. Życie potrafi pisać różne scenariusze a nieszczęścia potrafią chodzić parami... Jestem samotną matką 15 letniego syna z zespołem Aspergera. Od 25 lat pracuje na oddziale dializoterapii jako pielęgniarka. Ostanie dwa lat wszystkim dały się w kość. Dom, w którym mieszkałam z synem i schorowaną mamą na chwilę obecną nie nadaje się do mieszkania,  Brak ogrzewania i kanalizacji jak i  niesprawna instalacja elektryczna. Przez to  przeprowadziliśmy się do domu wynajmowanego przez moją córkę, która ma 3 dzieci z niepełnosprawnością ( spektrum autyzmu). Jakby tego było mało w styczniu wyczułam guz w piersi. USG wykazało zmianę złośliwa. Szybka diagnoza ujawniła raka piersi prawej z makroprzerzutami do węzłów chłonnych oraz tkanek okolowezlowych. 25 lutego przeszłam mastektomię prostą.

 25 marca czeka mnie kolejna operacja wycięcia węzłów chłonnych. Przez to , iż jest to prawa pierś po kolejnej operacji będę potrzebować fizjoterapii aby ręką była na tyle sprawna abym mogła wrócić do pracy na oddziale. Boje sie przyszłości. Mimo, że mamy własny dom,  musimy wynajmować, gdyż remont  przerasta nas finansowo. Przez chorobę nie mogę pracować a kredyty i zobowiązania zostały. Nigdy nie myślałam, że będę musiała prosić się o pomoc ...Zazwyczaj to ja pomagałam ... Dlatego bardzo was proszę o wsparcie abym spokojnie mogła stoczyć tą bitwę nie myśląc, że nie mam za co opłacić rachunków czy rat...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Beata - awatar

  Agnieszka Beata

  25.03.2022
  25.03.2022

  Jestem już po operacji. Przeszłam ja z przygodami. Dwa razy mnie intubowali , gdyż traciłam oddech. Na szczęście teraz jest ok. Odpoczywam

  Zdjęcie aktualizacji 91 286

3 681 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Beata - awatar

Agnieszka Beata

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena - awatar
Magdalena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij