Zbiórka Pomoc dla Turcji i Syrii - zdjęcie główne

Pomoc dla Turcji i Syrii

51 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Milewski - awatar

Marcin Milewski

Organizator zbiórki

Trzęsienie o magnitudzie 7,8 w skali Richtera nawiedziło południową Turcję i północną Syrię. Niecałe 12 godzin później doszło do kolejnego nieco słabszego uderzenia. Nie wspominając kolejnego trzeciego trzęsienia w kolejny dzień .

Liczba ofiar i poszkodowanych oraz zniszczeń  jest ogromna.

Wiele krajów zdecydowało się wysłać grupy pomocowe w akcji ratowniczej.

Pomóżmy i MY !

Dokładając zapewne malutką cegiełkę, biorąc pod uwagę skalę zniszczeń i ogromną ilość środków potrzebnych na pomoc doraźna i tą potrzebną natychmiast, ale zawsze jest to pomoc choćby najmniejsza.

Uzbierajmy jakąkolwiek kwotę aby można było przekazać ją dla najbardziej potrzebujących z dotkniętych kataklizmem rejonów.

Środki pieniężne zostaną przekazane dla grup ratowniczych takich jak nasza Polska USAR  na  najpotrzebniejsze środki  mogące pomóc w akcji poszukiwawcze ratowniczej oraz dla organizacji w Turcji i Syrii zajmujących się pomocą dla najbardziej poszkodowanych rodzin z dziećmi.

Wszystkie dokumentacje i potwierdzenia z przekazania środków będą na bieżąco udostępniane w zbiórce .

Pomagamy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Milewski - awatar

Marcin Milewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij