Zbiórka Bramki dla dzieci LKS Markowice - miniaturka zdjęcia

Bramki dla dzieci LKS Markowice Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bramki dla dzieci LKS Markowice - zdjęcie główne

Bramki dla dzieci LKS Markowice

2 591 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Gruchel - awatar

Radek Gruchel

Organizator zbiórki

Hej !!! To my młodzież LKS Markowice zwracamy sie  z prośbą o pomoc finansową na  zakup bramek   (2 szt.) dla ORLIKÓW o wym.2mx5m (zgodnie z wymogami PZPN) – koszt ok. 4000zł  

            Pragniemy nadmienić, że w naszym Klubie trenuje i rozgrywa swoje mecze mistrzowskie przeszło stu zawodników i zawodniczek głównie dzieci i młodzież. Prowadzimy sześć zespołów w tym pięć młodzieżowych. Organizujemy turnieje, obozy sportowe, wycieczki integracyjne oraz zabawy. Dysponujemy dwoma boiskami piłkarskimi. Nasza działalność opiera się na pracy społecznej członków klubu, sympatyków oraz rodziców i tu liczymy bardzo na waszą pomoc :)

            Dochody Klubu to głównie dotacja Urzędu Miasta Racibórz. Środki te nie wystarczają jednak na zaspokojenie podstawowych potrzeb naszego Stowarzyszenia. Brak bramek dla   uniemożliwia korzystanie z dwóch boisk, prowadzenie zajęć czy organizowanie turniejów dla dzieci.  Dlatego bardzo bardzo dziękujemy za każde wsparcie i liczymy ze uda nam się osiągnąć zamierzony cel ;) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.12.2019
    06.12.2019

    Pozostało już mniej niż połowa zaplanowanej zbiórki. Bardzo prosimy o wsparcie. Na wiosnę czeka nas wiele treningów i spotkań do rozegrania.

2 591 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Gruchel - awatar

Radek Gruchel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Palica Aneta Palica - awatar
Paweł Palica Aneta Palica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian Bańczyk - awatar
Sebastian Bańczyk
110
Mirek Wita - awatar
Mirek Wita
80
Daniel Bańczyk - awatar
Daniel Bańczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij