Zbiórka Pokonać przeciwności losu... - miniaturka zdjęcia

Pokonać przeciwności losu... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pokonać przeciwności losu... - zdjęcie główne

Pokonać przeciwności losu...

33 846 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 335 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Nowak - awatar

Kamila Nowak

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Adrian, mam 11 lat.
Jestem niepełnosprawny od urodzenia. Moi biologiczni rodzice porzucili mnie w szpitalu zaraz po narodzinach. Dzielnie walczyłem o każdy dzień, żywiąc nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie. tak też się stało.... kiedy miałem 8 miesięcy znalazłem kochającą rodzinę, dla której stałem się  najcenniejszym skarbem.
Moje życie od początku było trudne, zmagam się w wieloma chorobami: wrodzone wodogłowie, epilepsja,dysplazja oskrzelowo płucna, całkowite zatarcie struktur mózgowia, MPD, epilepsja, urodziłem się z wodzonym wytrzewieniem. Obecnie jestem dzieckiem niemówiącym, niechodzącym, nie sygnalizującym potrzeb fizjologicznych, mam znaczne upośledzenie umysłowe, jestem żywiony dojelitowo. Jak widzisz, mam "bogatą " kartotekę medyczną. Moja codzienność to wizyty w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. każdy mój dzień to nieustanna walka o zdrowie.
Moi rodzice adopcyjni bardzo mnie kochają i starają się, żeby moje życie było spokojne i w miarę możliwości zbliżone do życia zdrowych dzieci.
Mama opiekuje się mną, a Tata pracuje.
Rok temu spełniło się nasze największe marzenie. rodzice kupili malutki domek na wsi pod Bydgoszczą i w środku dostosowali wszystko do moich potrzeb. nie ma tu progów i schodów, drzwi są szerokie, mam wygodną wannę i prysznic bez brodzika- tak, bym mógł wjechać tam wózkiem, mam też swój pokój do rehabilitacji, gdzie dzielnie ćwiczę kilka razy w tygodniu. Dużo pracy Tata wykonał sam. Mój Tata jest kierowcą, i w domku jest tylko dwa razy w miesiącu w weekendy. każdy czas w domu poświęcał na dokończenie prac budowlanych na zewnątrz.
Niestety kilka tygodni temu mój Tata poważnie zachorował. Jego kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Tata stracił czucie w nogach. W szpitalu okazało się że sprawa jest  bardzo poważna , bo oprócz zepsutego kręgosłupa jest jeszcze sepsa.
Stan Taty jest poważny, nadal czeka na operację, którą lekarze określają, jako ryzykowną, bo istnieje  duże ryzyko, że Tata będzie niepełnosprawny.
Nasza sytuacja stała się  bardzo trudna. Zostaliśmy praktycznie bez środków do życia.
Niestety bieżących rachunków i raty kredytu hipotecznego nie da się zatrzymać.
Teraz Mama musi "ogarnąć" sprawy z dokończeniem prac, ale przede wszystkim  zbudowaniem podjazdu dla wózka, by mi i Tacie ułatwić wyjście z domu.
Musimy też pomóc Tacie wrócić do sprawności i żyć. Rehabilitacja Taty będzie długa i mozolna, ale wierzę, że da radę, będę mu dzielnie towarzyszył w codziennych ćwiczeniach. Jestem zaprawiony w boju....Chciałbym poprosić ludzi o dobrych serduszkach o pomoc Mi i moim rodzicom.
Wiem, że jestem wyjątkowym dzieckiem i przyciągam do siebie  dobrych ludzi, dlatego wierzę, że i tym razem uda mi się pokonać tak trudną przeciwność losu z jaką przyszło nam się zmierzyć.
Będę  bardzo wdzięczny, jeśli zechcesz mi pomóc.
Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?

              wdzięczny Adi 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamila Nowak - awatar

  Kamila Nowak

  04.08.2019
  04.08.2019

  Serdecznie dziękuję, za wpłaty na zbiórkę. Serce rośnie i daje nam ogromną nadzieję i wiarę w lepsze jutro.
  W czwartek , 1 sierpnia 2019 roku odbyła się operacja męża.
  Operacja zdaniem lekarzy udała się, jednak do chwili obecnej Mariusz nawet nie usiadł, o próbie pionizacji nie ma mowy. nadal jest bardzo silny ból.
  Dziś lekarz prowadzący podjął decyzję, że trzeba wykonać kolejny rezonans kręgosłupa.
  Jeśli potwierdzi się przypuszczenie doktora ( wypadnięcie kolejnego dysku) to w najbliższych dniach męża czeka kolejna operacja.
  ogromnie liczyliśmy na poprawę, a niestety wciąż tkwimy w punkcie wyjścia. mija 5 tygodni totalnego unieruchomienia. Mięśnie nóg zanikają, i każdy kolejny dzień leżenia plackiem działa bardzo na niekorzyść i wydłuża proces rehabilitacji.

  Dlatego też ,bardzo proszę o pamięć o nas, naszej zbiórce.
  Nadal proszę o wpłaty, o udostępnienie zbiórki.
  ale też o ciepłe myśli,bardzo tego potrzebujemy.
  Wszyscy jesteśmy okrutnie zmęczeni
  Dziękuję z całego serca

Komentarze


 • Agnieszka Redlarska - awatar

  Agnieszka Redlarska

  08.11.2019
  08.11.2019

  Powodzenia w powrocie do zdrowia i dużo zdrowia synkowi.

 • @Dariusz9101 #SilniRazem - awatar

  @Dariusz9101 #SilniRazem

  02.09.2019
  02.09.2019

  Adi , pozdrawiamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2019
  01.09.2019

  #SilniRazem zawsze i wszędzie Damian

 • Kinga - awatar

  Kinga

  31.08.2019
  31.08.2019

  Nie poddawajcie się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2019
  23.08.2019

  Cudownym ludziom czesto wiatr w oczy...Ale jutro wyjdzie dla was słonko. Trzymam kciuki !!!!! Agata

33 846 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 335 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Nowak - awatar

Kamila Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 335

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Licytacje u Zulki-Kulki - awatar
Licytacje u Zulki-Kulki
2 500
OlaH - awatar
OlaH
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
50
Szymon Skoblewski - awatar
Szymon Skoblewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij