Zbiórka Pokonać przeciwności losu... - miniaturka zdjęcia

Pokonać przeciwności losu... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pokonać przeciwności losu... - zdjęcie główne

Pokonać przeciwności losu...

33 866 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 336 osób
Kamila Nowak - awatar

Kamila Nowak

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Adrian, mam 11 lat.
Jestem niepełnosprawny od urodzenia. Moi biologiczni rodzice porzucili mnie w szpitalu zaraz po narodzinach. Dzielnie walczyłem o każdy dzień, żywiąc nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie. tak też się stało.... kiedy miałem 8 miesięcy znalazłem kochającą rodzinę, dla której stałem się  najcenniejszym skarbem.
Moje życie od początku było trudne, zmagam się w wieloma chorobami: wrodzone wodogłowie, epilepsja,dysplazja oskrzelowo płucna, całkowite zatarcie struktur mózgowia, MPD, epilepsja, urodziłem się z wodzonym wytrzewieniem. Obecnie jestem dzieckiem niemówiącym, niechodzącym, nie sygnalizującym potrzeb fizjologicznych, mam znaczne upośledzenie umysłowe, jestem żywiony dojelitowo. Jak widzisz, mam "bogatą " kartotekę medyczną. Moja codzienność to wizyty w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. każdy mój dzień to nieustanna walka o zdrowie.
Moi rodzice adopcyjni bardzo mnie kochają i starają się, żeby moje życie było spokojne i w miarę możliwości zbliżone do życia zdrowych dzieci.
Mama opiekuje się mną, a Tata pracuje.
Rok temu spełniło się nasze największe marzenie. rodzice kupili malutki domek na wsi pod Bydgoszczą i w środku dostosowali wszystko do moich potrzeb. nie ma tu progów i schodów, drzwi są szerokie, mam wygodną wannę i prysznic bez brodzika- tak, bym mógł wjechać tam wózkiem, mam też swój pokój do rehabilitacji, gdzie dzielnie ćwiczę kilka razy w tygodniu. Dużo pracy Tata wykonał sam. Mój Tata jest kierowcą, i w domku jest tylko dwa razy w miesiącu w weekendy. każdy czas w domu poświęcał na dokończenie prac budowlanych na zewnątrz.
Niestety kilka tygodni temu mój Tata poważnie zachorował. Jego kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Tata stracił czucie w nogach. W szpitalu okazało się że sprawa jest  bardzo poważna , bo oprócz zepsutego kręgosłupa jest jeszcze sepsa.
Stan Taty jest poważny, nadal czeka na operację, którą lekarze określają, jako ryzykowną, bo istnieje  duże ryzyko, że Tata będzie niepełnosprawny.
Nasza sytuacja stała się  bardzo trudna. Zostaliśmy praktycznie bez środków do życia.
Niestety bieżących rachunków i raty kredytu hipotecznego nie da się zatrzymać.
Teraz Mama musi "ogarnąć" sprawy z dokończeniem prac, ale przede wszystkim  zbudowaniem podjazdu dla wózka, by mi i Tacie ułatwić wyjście z domu.
Musimy też pomóc Tacie wrócić do sprawności i żyć. Rehabilitacja Taty będzie długa i mozolna, ale wierzę, że da radę, będę mu dzielnie towarzyszył w codziennych ćwiczeniach. Jestem zaprawiony w boju....Chciałbym poprosić ludzi o dobrych serduszkach o pomoc Mi i moim rodzicom.
Wiem, że jestem wyjątkowym dzieckiem i przyciągam do siebie  dobrych ludzi, dlatego wierzę, że i tym razem uda mi się pokonać tak trudną przeciwność losu z jaką przyszło nam się zmierzyć.
Będę  bardzo wdzięczny, jeśli zechcesz mi pomóc.
Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?

              wdzięczny Adi 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamila Nowak - awatar

  Kamila Nowak

  04.08.2019
  04.08.2019

  Serdecznie dziękuję, za wpłaty na zbiórkę. Serce rośnie i daje nam ogromną nadzieję i wiarę w lepsze jutro.
  W czwartek , 1 sierpnia 2019 roku odbyła się operacja męża.
  Operacja zdaniem lekarzy udała się, jednak do chwili obecnej Mariusz nawet nie usiadł, o próbie pionizacji nie ma mowy. nadal jest bardzo silny ból.
  Dziś lekarz prowadzący podjął decyzję, że trzeba wykonać kolejny rezonans kręgosłupa.
  Jeśli potwierdzi się przypuszczenie doktora ( wypadnięcie kolejnego dysku) to w najbliższych dniach męża czeka kolejna operacja.
  ogromnie liczyliśmy na poprawę, a niestety wciąż tkwimy w punkcie wyjścia. mija 5 tygodni totalnego unieruchomienia. Mięśnie nóg zanikają, i każdy kolejny dzień leżenia plackiem działa bardzo na niekorzyść i wydłuża proces rehabilitacji.

  Dlatego też ,bardzo proszę o pamięć o nas, naszej zbiórce.
  Nadal proszę o wpłaty, o udostępnienie zbiórki.
  ale też o ciepłe myśli,bardzo tego potrzebujemy.
  Wszyscy jesteśmy okrutnie zmęczeni
  Dziękuję z całego serca

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Agnieszka Redlarska - awatar

  Agnieszka Redlarska

  08.11.2019
  08.11.2019

  Powodzenia w powrocie do zdrowia i dużo zdrowia synkowi.

 • @Dariusz9101 #SilniRazem - awatar

  @Dariusz9101 #SilniRazem

  02.09.2019
  02.09.2019

  Adi , pozdrawiamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2019
  01.09.2019

  #SilniRazem zawsze i wszędzie Damian

 • Kinga - awatar

  Kinga

  31.08.2019
  31.08.2019

  Nie poddawajcie się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2019
  23.08.2019

  Cudownym ludziom czesto wiatr w oczy...Ale jutro wyjdzie dla was słonko. Trzymam kciuki !!!!! Agata

33 866 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 336 osób
Kamila Nowak - awatar

Kamila Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 336

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Licytacje u Zulki-Kulki - awatar
Licytacje u Zulki-Kulki
2 500
OlaH - awatar
OlaH
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
50
Szymon Skoblewski - awatar
Szymon Skoblewski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij