Zbiórka Pomóż walczyć z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż walczyć z rakiem

0 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Wiesław Bilińska Bełza - awatar

Renata Wiesław Bilińska Bełza

Organizator zbiórki

Witam serdecznie Chcę prosić wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce na leczenie mojego męża Wiesława.W maju 2017 roku zdiagnozowali u niego raka złośliwego zachyłka gruszkowatego czyli inaczej rak krtani to dla nas jak wyrok płacz,lęk ,załamanie .Dnia 13.06.2017 przeprowadzili operacje we Wrocławiu operacja polegala na usunieciu krtani i węzłów chłonnych trwała 9 godzin ..po operacji otworzyła mu się przetoka w tracheostomii i ma założony PEG .Wszystko jest niestety kosztowne  opatrunki gaziki odżywki plastry strzykawki leki które przyjmuje na stale , bo w wieku  30 lat mial zawał a wszystko kosztuje i najgorsze jeszcze przed nami rehabilitacja mowy turnusy sprzęt do tracheostomii ....i długie leczenie radioterapia .....Nigdy nie prosiliśmy nikogo o pomoc.

Dzisiaj proszę o nią w imieniu własnym jaki mojego męża.

Za każdy dar serca bardzo gorąco dziękuję,

Pamiętajmy,że dobro zawsze do nas wraca!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Wiesław Bilińska Bełza - awatar

Renata Wiesław Bilińska Bełza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij