Zbiórka Chce zrozumieć świat - zdjęcie główne

Chce zrozumieć świat

151 zł  z 62 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Zdolska - awatar

Edyta Zdolska

Organizator zbiórki

U Sebastiana w 2015 roku zdiagnozowano autyzm dziecięcy i od tej pory jesteśmy pod opieką specjalistycznego ośrodka terapeutycznego. Prawda jest jednak taka iż Sebastian miał inne problemy jeszcze przed diagnoza. Skrzywienie kręgosłupa , obniżono napiętych mięśni, atopowe zapalenie skóry, obniżona odporność. Z autyzmem przyszło nam się zmierzyć na dokładkę. Autyzm to trudne i bardzo nieprzewidywalny przeciwnik, trzeba nad nim cały czas pracować, bo, autyzm nie lubi bezczynności. Bezczynność daje regres, dlatego stwierdziłam że czas jeszcze bardziej zawalczyć o życie i zdrowie Sebastiana. Niestety nie jestem w stanie zapewnić mu tego wszystkiego sama. Terapia i codzienne wydatki, związane z utrzymaniem Sebastiana w zdrowiu, zaczynają przyrastać mój budżet, ale ja bardzo chcę walczyć o przyszłość swojego dziecka i tak jak każda matka nigdy się nie poddaję. Jest wiele do zrobienia. Nadwrażliwość słuchowa utrudnia Sebastianowi uczestniczenie w codziennych czynnościach takich JAK chociażby korzystanie z kranu. Jego motoryka mała i duża nadal pozostawia wiele do życzenia, trzymanie prawidłowo kredki jest wyzwaniem. Bardzo bym też chciała usłyszeć z jego ust coś więcej niż,, ma ma'', a do tego potrzebna jest ogromna praca z logopedą. Nadwrażliwość dotykowa spowodowała również  trudności z jedzeniem. Niechęć do gryzienia czegokolwiek jest tak silna iż Sebastian woli nie zjeść nic. Przekłada się to na wybiórczość jedzenia. Problemy skórne zmuszają do używania drogich kosmetyków i maści. Terapia jest potrzebna również, by zniwelować trudne zachowania Sebastiana, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Mimo prowadzonej dotychczas terapii i poczynionych postępów, do oczekiwanego efektu jest jeszcze bardzo daleko. Mamy w planach również podanie komórek macierzystych Chciałabym także wysyłać go w tym roku na turnus rehabilitacyjny, jednak to wszystko nie uda się bez Waszej pomocy. Dlatego proszę Was w imieniu swoim i Sebastiana o wsparcie bez Was się nie uda. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
151 zł  z 62 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Zdolska - awatar

Edyta Zdolska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Joanna Stepczuk - awatar
Joanna Stepczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij