Zbiórka Ubezpieczenie zdrowotne i leki - miniaturka zdjęcia

Ubezpieczenie zdrowotne i leki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ubezpieczenie zdrowotne i leki - zdjęcie główne

Ubezpieczenie zdrowotne i leki

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kopczyński - awatar

Marcin Kopczyński

Organizator zbiórki

Dzień dobry

Nazywam się Marcin Kopczyński, mam 40 lat. Życie w ostatnim czasie spłatało mi figla i znalazłem się w sytuacji, z której nie potrafię znaleźć wyjścia. 

Ze względu na pogłębiające się problemy finansowe, zdecydowałem się rzucić pracę w zawodzie i wyjechać na kontrakt za granicę. Zostałem jednak oszukany, nie dostałem wynagrodzenia za pracę. Wróciłem więc do kraju przed czasem i szybko podjąłem pierwszą lepszą pracę, niestety na umowę zlecenie. Znalazłem pracę w zawodzie, którą miałem podjąć 6 maja, jednakże w między czasie miałem zawał serca. Umowa zlecenie się skończyła, natomiast 26 maja 2019 roku kończy mi się ubezpieczenie zdrowotne. 

Obecnie, ze względu na chorobę, chwilowo nie mam zdolności do pracy i jestem w trakcie rekonwalescencji. Nie mogę wiec podjąć żadnej pracy, a ze względu na brak zdolności do pracy nie mogę zarejestrować się w PUP, żeby mieć chociażby ubezpieczenie zdrowotne. Zasiłek chorobowy z ZUS mi nie przysługuje i jedyną opcją ubezpieczenia się jest jego wykupienie. 

Przy braku ubezpieczenia zdrowotnego koszt leków, które muszę brać po zawale oraz insuliny bez której nie mogę funkcjonować ponieważ jestem chory na cukrzycę typu I to około 1500 zł/mc . Dodatkowo będę zmuszony płacić za kontrolne wizyty lekarskie oraz rehabilitację, która umożliwi mi powrót do normalnego życia. Gdybym był ubezpieczony, niezbędne do życia leki kosztowałyby mnie ok. 200 zł, a do lekarza poszedłbym za darmo.

Obecnie mieszkam z Mamą, która jest na emeryturze i też choruje na cukrzycę. Utrzymuje mnie od ok. miesiąca, jednakże nie stać jej na dodatkowe wydatki.

Zebraną kwotę przeznaczę na ubezpieczenie zdrowotne w czasie rehabilitacji dopóki nie mogę podjąć żadnej pracy, czyli ok. 2-3 miesiące. 

Nie mam już gdzie pożyczyć pieniędzy, wystawiłem też kilka rzeczy na sprzedaż, ale puki co nie ma chętnych. Będę więc bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.

Obiecuję, że gdy tylko wrócę do pracy, równowartość zebranej na tej akcji pieniędzy przeznaczę innym potrzebującym za pomocą portalu pomagam.pl . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kopczyński - awatar

Marcin Kopczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij