Zbiórka Ubezpieczenie zdrowotne i leki - miniaturka zdjęcia

Ubezpieczenie zdrowotne i leki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ubezpieczenie zdrowotne i leki - zdjęcie główne

Ubezpieczenie zdrowotne i leki

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kopczyński - awatar

Marcin Kopczyński

Organizator zbiórki

Dzień dobry

Nazywam się Marcin Kopczyński, mam 40 lat. Życie w ostatnim czasie spłatało mi figla i znalazłem się w sytuacji, z której nie potrafię znaleźć wyjścia. 

Ze względu na pogłębiające się problemy finansowe, zdecydowałem się rzucić pracę w zawodzie i wyjechać na kontrakt za granicę. Zostałem jednak oszukany, nie dostałem wynagrodzenia za pracę. Wróciłem więc do kraju przed czasem i szybko podjąłem pierwszą lepszą pracę, niestety na umowę zlecenie. Znalazłem pracę w zawodzie, którą miałem podjąć 6 maja, jednakże w między czasie miałem zawał serca. Umowa zlecenie się skończyła, natomiast 26 maja 2019 roku kończy mi się ubezpieczenie zdrowotne. 

Obecnie, ze względu na chorobę, chwilowo nie mam zdolności do pracy i jestem w trakcie rekonwalescencji. Nie mogę wiec podjąć żadnej pracy, a ze względu na brak zdolności do pracy nie mogę zarejestrować się w PUP, żeby mieć chociażby ubezpieczenie zdrowotne. Zasiłek chorobowy z ZUS mi nie przysługuje i jedyną opcją ubezpieczenia się jest jego wykupienie. 

Przy braku ubezpieczenia zdrowotnego koszt leków, które muszę brać po zawale oraz insuliny bez której nie mogę funkcjonować ponieważ jestem chory na cukrzycę typu I to około 1500 zł/mc . Dodatkowo będę zmuszony płacić za kontrolne wizyty lekarskie oraz rehabilitację, która umożliwi mi powrót do normalnego życia. Gdybym był ubezpieczony, niezbędne do życia leki kosztowałyby mnie ok. 200 zł, a do lekarza poszedłbym za darmo.

Obecnie mieszkam z Mamą, która jest na emeryturze i też choruje na cukrzycę. Utrzymuje mnie od ok. miesiąca, jednakże nie stać jej na dodatkowe wydatki.

Zebraną kwotę przeznaczę na ubezpieczenie zdrowotne w czasie rehabilitacji dopóki nie mogę podjąć żadnej pracy, czyli ok. 2-3 miesiące. 

Nie mam już gdzie pożyczyć pieniędzy, wystawiłem też kilka rzeczy na sprzedaż, ale puki co nie ma chętnych. Będę więc bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.

Obiecuję, że gdy tylko wrócę do pracy, równowartość zebranej na tej akcji pieniędzy przeznaczę innym potrzebującym za pomocą portalu pomagam.pl . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kopczyński - awatar

Marcin Kopczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij