Joanna Pastuszka
Od 26 lipca do 8 sierpnia 2020 roku Marysia jedzie na swój drugi dwu tygodniowy Turnus Rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym Polanika.
Jestem mamą 3 letniej Marysi. Od dnia narodzin zaczęły się problemy ze zdrowiem naszej Kruszynki. Po wstępnych badaniach zdiagnozowano Słabe napięcie mięśniowe oraz Dziecięce Porażenie Mózgowe. Jednak na tym się nie skończyło; stwierdzono również niedosłuch w stopniu średnim w obojga uszu. W grudniu 2018 roku pobrano badania genetyczne w kierunku Zespołu Pallistera - Killiana który jest potwierdzony. Prowadzona jest codzienna rehabilitacja przez Nas rodziców zarówno jak i cotygodniowa z rehabilitantką metodą Vojty i Bobath. Marysia ma również zajęcia z surdologopedą. Dzięki codziennym ćwiczeniom robi małe postępy. Jesteśmy pod opieką poradni:
- okulistycznej
- kardiologicznej
- genetycznej
- neurologincznej
- nefrologicznej
Marysia wkrótce zacznie również terapie neurologopedyczną. Większość badań jest prowadzona prywatnie z czym wiążą się ogromne koszty których My rodzice nie jesteśmy w stanie w pełni pokryć z naszych środków. Marysia od sierpnia jest już w posiadaniu aparatów słuchowych. Od 13 października do 26 października 2019 roku była na turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Rehabilitacyjnym Polanika . Obecnie jesteśmy w trakcie zbierania pieniążków na rehabilitacyjny fotelik samochodowy który podtrzyma jej drobne ciałko podczas podróży oraz 14 dniowy turnus rehabilitacyjny. Zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie, by Nasza Kruszynka jak najdłużej mogła się cieszyć razem z Nami i starszym braciszkiem Kubusiem.
Od 26 lipca do 8 sierpnia 2020 roku Marysia jedzie na swój drugi dwu tygodniowy Turnus Rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym Polanika.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Luc Forge
N.M.Z.C ;)
Joanna Pastuszka - Organizator zbiórki
Dziekuje 🙂