Zbiórka Niewidome dzieci zobaczą morze - miniaturka zdjęcia

Niewidome dzieci zobaczą morze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Niewidome dzieci zobaczą morze - zdjęcie główne

Niewidome dzieci zobaczą morze

0 zł  z 34 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Cyprian Bolda - awatar

Cyprian Bolda

Organizator zbiórki

Jestem osobą niewidomą, liderem zarządu Fundacji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Otwarte Morze", autorem pomysłu organizowania warsztatów żeglarskich z udziałem osób z niepełnosprawnością na wodach przybrzeżnych południowego Bałtyku. Niewidzenie jest szczególnym schorzeniem, ponieważ człowiek pozbawiony wzroku, chcąc funkcjonować w społeczeństwie beż niepełnosprawności - inteegrować się z nim musi wykazać nieprzecietną odwagę i ambicję. Żeglarstwo ma przekonać osoby z dysfunkcją wzroku do aktywnego wypoczynku, wykrztałcić u nich cechę samodzielności i niezależności. Zatem poczują się pełnowartościowymi ludżmi. Projekt ma spełnić marzenie o morskiej podróży. Siedziba Fundacji "Otwarte Morze"  we Władysławowie uzbrojona jest w infrastrukturę noclegową i miejsce do wypoczynku z odległością około 300 metrów od przystani jachtowej w porcie. Celem zbiórki jest zorganizowanie kolejnych warsztatów żeglarskich.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 34 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Cyprian Bolda - awatar

Cyprian Bolda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij